Partnerský horoskop: Váhy + Ryby

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s jemnou Rybou? Může být velmi romantické, naplněné něhou a jemností, ale často tomu tak není. Váhy nenechají Ryby se utápět v iluzorních představách a Ryby z partnerství unikají. Přečtěte si o jejich lásce.

Jaké bude partnerství šarmantní a příjemné Váhy s neméně příjemnou Rybou. Mohlo by být ideální, ale velmi často není. Důvodem jsou jejich iluzorní představy a sklony k rozkoším světa, které mohou i škodit.

  • Hlavní téma vztahu: Milostná romance na realistických základech.
  • Pozitiva: Romantická láska, příjemné sny, schopnost se oddat touze. Vysoká míra kreativity, tvořivosti.
  • Negativa: Závislosti všeho druhu, podléhání iluzím, úniky z reality. Obětovávání se druhým. Sklony k nevěrám u obou zúčastněných.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společné tvořivosti a romantické lásce.

Partnerství, ve kterém ani jeden neví, co může od druhého čekat. Citlivá, jemná a tajemná Ryba Váhu znervózňuje svojí nečitelností, únikovostí, nekomunikativností. Rybka je zase někdy k smrti vyděšená zdánlivou citovou neúčastí Váhy. Ryby se pro vztah a pro druhé dokážou obětovat, pokud ale jejich protějšek snahu patřičně neocení nebo si prostě jen nevšimne, přehrají se do role oběti a mlčí.

Váhy nechápou, rozumí slovům a činům, nikoliv významným pohledům a mlčení. Co jim pomůže? Komunikace – o pocitech musí mluvit oba dva. Tolerance. Milé Váhy, Ryby jsou citlivé, s tím nic neuděláte. Raději si všimněte, co krásného a milého vám jejich cit do života naděluje. A Ryby by si jednou provždy měly zapamatovat, že i když jim to jejich váhavý protějšek denně neříká, miluje je stejně intenzivně jako na začátku.

  • Dobrá rada: Váhy by měly o lásce více mluvit a Ryby jejich slovům věřit.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.