zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Ascendent ve Střelci

Ascendent ve Střelci
Autor: iStock Ascendent ve Střelci
cernanm , Vydáno: 18.02.2016
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu ve Střelci.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Střelce

Střelec na ascendentu dodává vitalitu a živost. Jelikož vládcem znamení je blahodárný Jupiter, bývají tito lidé optimisticky založení, působí vitálně a pozitivně i na své okolí. Touží po ušlechtilých činech, jsou to idealisté, kteří však často zápasí se základními instinkty, což předznamenává i symbol tohoto znamení Kentaur – napůl člověk, napůl zvíře.

Mívají velmi svobodomyslné chování a nehledí na žádné slovo, takže mohou bezděky druhé zranit nebo urazit. Fyzicky jsou většinou zdatní, neustále v pohybu, protože musí svůj ohnivý potenciál uvolňovat.

Nejsou to vyloženě studijní typy, ale přesto je tato hvězdná konstelace nutí k hledání hlubších pravd. Touží po vědomostech a zážitcích ve všech životních sférách. Tento ascendent přináší lehkomyslné chování typu „ono to nějak dopadne“, čímž může trpět zvláště jejich okolí. Výhodou je na druhou stranu mladický elán a pozitivní postoj k životu.Bez nadsázky lze říci, že ascendent Střelce je tak trochu výhrou, dodá člověku energii a entuziasmus.

Ve vztazích by se mohlo zdát, že jde o přímého a nekomplikovaného člověka, což je sice pravda, ale může to být právě i zásadním problémem. Lidé se silným potenciálem znamení Střelce jednají bez rukaviček, říkají pravdu často velmi nevybíravým způsobem, takže si vytvářejí hojné nepřátele. Měli by se proto naučit vážit každé slovo, jednat opravdu podle známého pravidla o počítání do deseti.

Jak vypadají lidé s ascendentem ve Střelci

V jejich vzhledu je vždy něco neohrabaného, působí jako malá skotačivá hříbata, která se teprve učí správně pohybovat.

 

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

reklama

Související témata: astrologie , horoskopy , střelec , ascendent , Ascendent ve Střelci , znamení Střelce

reklama

Přečtěte si také

reklama