V jaký den si říct v práci o víc peněz? Inspirujte se svým znamením zvěrokruhu

Přestože peníze nejsou všechno, v mnohém dokážou usnadnit život. Požádat o vyšší plat je ovšem velmi často problém. A to i tehdy, když pracujete zodpovědně, samostatně a úspěšně. Pokud si ale neřeknete o přidání, nikdo vám sám od sebe bohužel nic nedá. Kdy je podle horoskopu nejlepší doba se o to alespoň pokusit?

Beran

V letošním roce vás výše vašeho platu velmi znepokojuje. Máte pocit, že si zasloužíte mnohem víc. Kdy je pro vás optimální říct si o přidání? Konkrétně se jedná o 7. května, 3. srpna anebo 18. srpna. Jestliže vydržíte až do 21. listopadu, můžete dokonce získat navíc nějaký překvapivý bonus, aniž byste o něj museli žádat.

Býk

Ať už děláte cokoli, nežádejte svého šéfa o zvýšení platu v období retrográdní Venuše, ke kterému letos dochází od 13. května do 25. června. Během těchto 41 dnů a 40 nocí mohou být finanční přísliby plané. Věřte nám teď, děkujte později. Ale rozhodně se nestresujte. Váš čas přijde hned 25. června (brzy ráno po skončení retrográdní Venuše), 3. srpna a 15. prosince.

Blíženci

Jaké dny jsou nejvhodnější pro to, abyste využili vaše dokonale vyladěné komunikativní dovednosti a schopnosti, kterými se umíte perfektně prodat? Kdykoliv v průběhu cyklů retrográdního Merkuru. V roce 2020 spadají pod tyto termíny: od 17. června až do 12. července a od 14. října až do 3. listopadu. Zkuste si v tomto období vymezit se šéfem vaše platové podmínky.

Rak

Nebuďte stydliví! Dejte svému nadřízenému na vědomí, že si za svou práci zasloužíte více peněz. Můžete to zkusit ještě do 21. března, kdy trvá příznivé období pro vaše znamení. Dalším vhodným termínem je 18. srpna. Přestože vám to na podzim může komplikovat retrográdní Mars, nenechte se vystrašit. Optimálním dnem je totiž také 21. listopad.

Lev

22. dubna, 25. června a 12. října jsou nejvhodnějšími dny, kdy můžete požádat o vyšší odměnu nebo minimálně získat nějaký příjemný finanční bonus. Zkuste si říct o konkrétní částku, po níž toužíte. Můžete to podpořit také argumentem, že jste při plnění minulých úkolů byli nedoceněni.

Panna

Vaše výplata má velkou šanci na zvýšení v těchto dnech: 21. března, 21. června a 29. prosince. Proto neotálejte a zaklepejte na dveře vašeho nadřízeného. A kdybyste se na to raději měli vykašlat? V období retrográdní Venuše (13. května – 25. června) a retrográdního Marsu (9. září – 13. listopad). Pokud byste to zkusili, nejspíše dostanete mnohem nižší částku, než byste očekávali.

Váhy

V tomto roce se vám naskytne hodně příležitostí k tomu, abyste se obrátili na šéfa s požadavkem zvýšení platu. Vaše snaha bude po zásluze odměněna hlavně v těchto dnech: 7. května, 20. července, 7. srpna a 11. srpna. Také na podzim budete mít spoustu možností zajít za svým nadřízeným „na šálek kávy“. Nejvhodnějšími dny budou zejména 15. a 21. listopad.

Štír

Říct si o více peněz? To pro vás není skoro žádný problém. Za svými výsledky si totiž hrdě stojíte a máte jasnou představu o tom, co byste za ně měli získat. Nicméně i pro vás máme pár tipů, kdy vaše požadavky pravděpodobně padnou na úrodnou půdu. Úspěch může přijít právě v některém z těchto dnů: 5. května, 22. května, 5. června a 30. listopadu.

Střelec

Střelci, Střelci, vy jste se bohužel dostali do takové finanční situace, že žádat o peníze včera už bylo pozdě. Potřebujete proto jednat ideálně okamžitě. Nicméně kdy k vám budou v tomto ohledu a v tomto roce hvězdy nejštědřejší? Především v tyto dny: 21. června, 5. července, 2. září a 29. prosince.

Kozoroh

Přestože si vždycky dokážete peníze nějakým způsobem přitáhnout, až zhruba do 1. dubna to s nimi u vás bude všelijaké. Zkuste to nějak přetrpět a požádat si o zvýšení výplaty až v červenci. Jinak byste ve srovnání s tím, co dostanete pak, získali pouze směšnou finanční záplatu. Kdy byste tedy měli nažhavit vaše komunikační dovednosti? Hlavně 1. července, 3. srpna, 18. srpna nebo 1. října.

Vodnář

Z hlediska tučnosti vašeho konta to nebude prvních 5 měsíců tohoto roku žádný šlágr. I když byste si samozřejmě zasloužili mnohem víc. O to větší důvod budete mít k tomu, abyste se pobavili se „šéfíkem“. Kdy vám budou hvězdy nakloněny? Nejvíce v některý z těchto dnů: 7. května, 5. července, 2. září anebo 21. prosince.

Ryby

Máme-li být upřímní, Ryby, proberte se a přidejte plyn! Tohle je váš šťastný rok! Tedy minimálně z hlediska kariérního postupu a výše mzdy. Dupněte do toho, chyťte vaši příležitost za pačesy! Ale pozor, buďte obezřetní během těchto dní, kdy hrozí nějaké nepříjemnosti. Jedná se o 24. března, 5. června, 5. července a 21. prosince.

-šp-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.