Denní horoskop BÝKA na 22. 7. 2022

Býk 22. 7. 2022

Pro lenost dnes není omluva, Býci. Vylezte z postele před polednem. Čím aktivnější budete, tím šťastnější budete. Vyjděte ze své jeskyně a vyjádřete své myšlenky ostatním. Vyjděte na vzduch a poslouchejte, co vám chce říct vítr. Buďte aktivní a flexibilní. Lidské emoce dnes nejsou nijak těžké, a tak se snažte být lehcí a aktivní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Aspekt, který je ve hře, přibližuje některé domácí pravdy a jiné může naopak vzdalovat. Komunikace je spíše hrou, kdo uhodne motivy toho druhého, než příjemným způsobem, jak společně strávit volné chvíle. Jako byste se oba snažili odhadnout toho druhého a zároveň předstírali naprostou upřímnost.

Práce

Vysoké tempo a rychlý pohyb v průběhu dne jsou přesně pro vás. Vaše produktivita je mimořádně vysoká – proto si zapněte bezpečnostní pásy a přijměte vše, co vám přijde do cesty. Máte schopnost zvládat mnoho různých lidí a úkolů najednou. To je klíčové.

Peníze

Tento týden dostanete od vesmíru silné poselství. Vzhledem k tomu, že kolem vás létá napjatá energie, musíte hledat odpovědi v oblasti svého horoskopu, která řídí osobní transformaci. Co chcete, aby o vás váš vzhled vypovídal? Nyní můžete rozhodovat vy.

Zdraví

Buďte k dispozici, abyste ze zdravých příležitostí, které se vám naskytnou, vytěžili maximum. Dávejte si pozor na pozvánky do online skupin zaměřených na holistické wellness. Snažte se utvářet svůj život tak, abyste mohli postupně zvyšovat počet činností, které mají pozitivní vliv na vaše zdraví.

Přečtěte si také