Denní horoskop BÝKA na 31. 8. 2022

Býk 31. 8. 2022

Pokud jste očekávali nějaké vypořádání, dnes by mohlo konečně přijít nebo se objeví náznaky, že přijde brzy, Býci. Dnešní den je vhodný pro investici do domu, pozemku nebo nemovitosti. Především je nutné přečíst si drobné písmo, než něco podepíšete. Vaše mysl může být trochu zamlžená. Cokoli, co budete muset udělat, by mohlo vyžadovat trochu více soustředění než obvykle.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nezbude vám nic jiného než přestat být pracovití a zodpovědní a být velmi uvolnění – až bezstarostní. Nebeská sestava vás pravděpodobně před koncem dne dostane smíchy do vodorovné polohy, a to možná ne proto, že by vám vaše vlastní společnost připadala obzvlášť zábavná. Druhá osoba může objevit téma, které vás přiměje k bezmocnému chichotání, a nepřestane na toto téma žertovat.

Práce

Velkou pozornost budete dnes věnovat peněžním záležitostem. Celá vaše nálada bude záviset na tom, jak se vám daří po finanční stránce. Snažte se do této pasti nespadnout. Pokud tak učiníte, můžete se nakonec na někoho zbytečně rozzlobit.

Peníze

Rádi se na pracovišti cítíte stejně příjemně jako doma, což může zahrnovat i to, že se ostatní v práci cítí jako rodina. Díky harmonickému aspektu, který se nyní objevuje, se vám pravděpodobně podaří postoupit o krok dál, protože ovlivňuje oblast vašeho horoskopu, která řídí děti, rodinu, romantiku a zábavu. Vypadá to, že firemní piknik by nemusel být špatný nápad, jak udržet morálku na vysoké úrovni. Peněžité odměny za společenské hry mají velký úspěch.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám poskytuje podporu a dává vám šanci stabilizovat emocionální energii prostřednictvím fyzické aktivity. Cvičení vám zpevní a posílí svaly a následně podpoří vaše emocionální já, když budete čelit nečekaným životním výzvám. Silné kosti mají zásadní význam pro vaši pohodu, proto vyživujte své kosti vápníkem z mořských řas a další mořské zeleniny bohaté na živiny, které jsou lehčí a zdravější než mléčné výrobky. Dál se moudře rozhodujte, jak o sebe pečovat  nebudete toho litovat!

Přečtěte si také