Denní horoskop RYB na 11. 12. 2022

Ryby 11. 12. 2022

Máte před sebou příjemný den. Převládá optimismus a kreativita. Můžete si dopřát veškerou svobodu potřebnou k tomu, abyste se setkali se štěstím. Toto nově nalezené štěstí může mít skutečně podobu nové osoby, která vám zrychlí tep. Nezamilovávejte se příliš rychle! Příležitostí je nyní dostatek. Vybudování hlubokého a naplňujícího závazku si vyžádá čas.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Zdá se, že místo toho, abyste v současné době měli jen jeden důležitý vztah, pracujete na několika najednou. Je zde dostatek prostoru pro experimentování a zjišťování, které z nich skutečně vyhovují vaší skutečné povaze. Možná dojdete k nějakým závěrům, ale možná vám ještě nějakou dobu prospěje, když si zachováte otevřenou mysl.

Práce

Buďte dnes opatrní ve svých slovech. Pokud nebudete opatrní, můžete prozradit něco, co byste neměli. Zkrátka máte nějaké zvláštní informace, které někdo jiný chce. Využijte toho ve svůj prospěch. Vaše tajemství jsou cenná.

Peníze

Tento týden máte silné schopnosti v oblasti peněz. V této době si užíváte plodů kosmické elektřiny, která se nyní vyskytuje v oblasti vašeho horoskopu spojené s penězi a vašimi hodnotami. To se týká i vašich osobních hodnot - v práci i ve vztazích. Co přinášíte na stůl, co nikdo jiný nedělá, a jak to můžete udělat, aby se vám to vyplatilo? Zjistěte to a využijte to ve svůj prospěch.

Zdraví

Přemýšlejte o poznávání oblasti zdravého životního stylu jako o cizí zemi. Bez ohledu na to, na jaké úrovni začínáte, budete mít stále co objevovat. Právě teď jste obzvláště otevření novému. Pokud jste vždy chtěli poznat výhody bylinek a koření, skvělým začátkem je prozkoumat košíky v místním obchodě s biopotravinami! Věnujte trochu času zkoumání názvů, které vám připadají povědomé, a vůní, které vás zcela překvapí.

Přečtěte si také