Denní horoskop VODNÁŘE na 19. 11. 2022

Vodnář 19. 11. 2022

Dnes jsou na pořadu dne krátké výlety a dlouhé rozhovory s někým výjimečným. Možná se rozhodnete vyrazit na venkov, třeba navštívit malebné obchůdky a rustikální restaurace. Večer by mohl přijít matoucí telefonát od známého. Zdá se, že vám tato osoba nebude nic říkat, přesto očekávejte nějakou zpětnou vazbu. Nebojte se požádat o vysvětlení!

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Láska může být dnes zábavná, pokud si užíváte pocit, že vás neúnavně pronásleduje nezastavitelná síla. Zdá se, že se na vás někdo zaměří a nepustí vás, dokud nebude mít příležitost s vámi chodit. Pokud vám nevadí veškerá pozornost – a to vám většinou nevadí – můžete si to v klidu rozjet.

Práce

Tento den je vhodný k tomu, abyste se soustředili na kariérní záležitosti, i když nemusíte být v práci. Máte jasnou představu o tom, co chcete a jak toho dosáhnout. Soukolí ve vaší hlavě se otáčí pozitivním směrem. Vzniká hybná síla.

Peníze

Máte v rukou boj o moc. Vesmír chce, abyste postupovali vpřed tempem, které se rozhodne nastavit, a přitom ovládá a proměňuje vše, čeho se dotkne. Je třeba zmobilizovat spoustu energie – vaši vlastní, možná i vašich zaměstnanců a energii vašeho pracoviště obecně. Lidé od vás očekávají zásadní rozhodnutí, takže je na čase se zvednout.

Zdraví

Díky planetárnímu uspořádání je nyní čas na to, abyste si vážili svých přátelství, a někdy je nejlepší dát svým přátelům hodně prostoru. Přesto se vám může stát, že komunikace bude v této době obtížná. Není třeba na své přátele tlačit, protože jakýkoli konflikt může počkat týden nebo dva, než se vyřeší. Soustřeďte se na své vlastní zdraví a štěstí tím, že budete pravidelně cvičit, jíst vyváženou stravu a pít hodně vody.

Přečtěte si také