Denní horoskop VODNÁŘE na 26. 11. 2023

Vodnář 26. 11. 2023

Pravděpodobně se vám finančně daří lépe než po dlouhou dobu, ale stále jste možná nedosáhli některých peněžních cílů, které jste si stanovili. Na to byste mohli myslet i dnes. Pokud nebudete opatrní, mohli byste se dopracovat k nepříčetnosti. Možná by bylo produktivnější v klidu najít způsob, jak postupovat rychleji.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Překonejte bariéru, která vás trápí v určitém vztahu. Pokud si vy a váš partner (současný nebo budoucí) myslíte, že stojí za to pokračovat, může to vyžadovat nadlidské úsilí, abyste se přes tuto obtíž přenesli, ale s odhodláním a sdílením od srdce k srdci je možné všechno.

Práce

Věnujte pozornost radám, které vám dávají vaši sourozenci nebo lidé, kteří se ve vašem životě chovají jako sourozenci. Tito lidé vás dobře znají a mají vám co říci k rozsahu vaší kariéry. Mohou ve vaší práci vidět věci, které vy vidět nedokážete.

Peníze

Aspekty ovlivňují váš sektor romantiky, zábavy a dětí, což by mohlo způsobit, že budete roztěkaní a nesoustředění. Vesmír však ovlivní také váš sektor minulých životů, karmy a institucí. Očekávejte podivnosti ze svého podvědomí, pracovního života a vztahů. To se může stát na nějakou dobu normou.

Zdraví

Měli byste si všimnout, že věci dnes kladou jen malý odpor. Ne že by vám vadila intenzita, ale je velmi důležité, abyste pili hodně vody, abyste zmírnili emocionální expanzi energie tohoto dne. Na nepostřehnutelné energetické úrovni jste zkoušeni a je velmi důležité, abyste zůstali přítomní. Pití vody vám pomůže udržet vaše emocionální já „namazané. Věřte nám.

Přečtěte si také