Denní horoskop BERANA na 20. 4. 2024

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná planetární konjunkce naznačuje, že byste se mohli chtít poradit o určitých záležitostech ve svém vztahu, které vás v poslední době mohly znepokojovat. Berete tento aspekt své partnerské (současné nebo budoucí) lodi velmi vážně, a proto nechcete dělat ukvapené závěry. Diskuse s někým zkušeným v této oblasti vám může pomoci rozhodnout, jaké by měly být vaše další kroky.

Práce

Něco vás znepokojuje. Čekáte, až přijde váš velký zlom. Bohužel však na to není ten správný čas. Jste téměř u cíle, ale ne zcela. Stačí být trochu trpělivější a všechno dobře dopadne.

Peníze

Je to pro vás týden nahoru a dolů. Na jedné straně se tento týden hodně zaměřujete na peníze a postavení. Na straně druhé se aspekty dotýkají vašich dluhů a peněz jiných lidí. Vesmír chce, abyste to vyřešili dříve, než se to ještě zhorší.

Zdraví

Maximální využití soukromého času začíná sledováním toho, co jíte, abyste se při náhlých změnách necítili nepříjemně. Neexistuje žádný důvod, proč byste neměli pokračovat v konzumaci základních tří jídel bez svačin kromě ovoce nebo zeleniny. Vzhledem k tomu, že v dnešní době přibývá stresu, je obzvlášť důležité pít hodně vody a vyhýbat se dehydratační kávě a černému čaji.

Přečtěte si také