Denní horoskop BÝKA na 16. 8. 2022

Býk 16. 8. 2022

Udržet rovnováhu bude dnes náročné, Býku. Berte to vážně, protože je to pravděpodobně potřeba více než kdy jindy. Možná budete rozhodčím v situacích, kdy dochází k souboji mezi starým a novým. Využijte příležitosti. Ujistěte se, že jste součástí dohody. Využijte své komunikační schopnosti, abyste pomohli překlenout propast.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento den je určen k tomu, abyste se věnovali potěšení a odpočinuli si od práce, kterou jste se zabývali, abyste mohli být s lidmi a stýkat se s nimi. Je důležité, abyste si vyšli ven, zejména s těmi, kteří jsou pro vás důležití. Možná jste je v poslední době vynechali, a tak dnes buďte s nimi z celého srdce; podělte se s nimi o sebe, dejte jim to nejlepší ze sebe a to nejlepší dostanete na oplátku.

Práce

Když se v práci rozhoří hádky, dejte si pozor, abyste nakonec nehráli za oba týmy. Ostatní vás mohou považovat za podrazáka a brzy ztratíte respekt z obou stran. Vyberte si jednu nebo druhou stranu, nebo se do boje vůbec nezapojujte.

Peníze

V tomto období jde především o to, jak zužitkovat své emoce v nějakém výdělečném podniku. Může to znít složitě, ale možná budete překvapeni, jak je to snadné. Citový život je přímo na povrchu a jen hledá způsob, jak se projevit. Pro tvůrčí typy je to určitě skvělé, takže vyrazte a něco vytvořte!

Zdraví

Aspekt dne vám dává možnost poznat, co k něčemu skutečně cítíte, pokud dokážete zpomalit a soustředit se. To poslední, co právě teď potřebujete, je řídit se radami druhých lidí, pokud se týkají vašeho osobního života. Abyste se vyhnuli hledání rad místo vlastního úsudku, snažte se dodržovat zdravotní režim, který zahrnuje nejen cvičení a správné stravování, ale také možnost vydechnout si při józe nebo meditaci alespoň dvakrát týdně.

Přečtěte si také