Denní horoskop LVA na 16. 11. 2022

Lev 16. 11. 2022

Dnes vám nebude nic lhostejné. Dobré zprávy by vás mohly povznést téměř do extáze. Špatné zprávy by vás mohly poslat do hlubin zoufalství. Návštěvy vám poskytnou vítané rozptýlení, zatímco duchovní záležitosti mohou být vaším oblíbeným tématem rozhovoru. Tento den nebude předvídatelný, ale bude nádherný.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vyzkoušejte nové způsoby, jak se seznámit s novými lidmi, nebo pracujte na vytvoření zcela nového okruhu přátel. Pokud jste se na nějakou dobu zasekli ve vyjetých kolejích, pak by to mohl být začátek nových vztahů s neodmyslitelnou možností potkat někoho výjimečného. Je to čas, kdy byste měli spíše přijímat pozvání než se vymlouvat.

Práce

Komunikace je zastřená. Říkáte lidem různé věci, ale oni vám plně nerozumí. Dávejte si pozor, abyste nepoužívali příliš mnoho svého sarkastického humoru. Ostatní vaše vtipy pravděpodobně nepochopí a nedorozumění bude pokračovat. Buďte přímí.

Peníze

Nyní možná zjistíte, že práce navíc je více, než jste ochotni nebo schopni udělat, nebo že váš domov není tak příznivý pro produktivitu, jak jste doufali. Požádejte hlučné sousedy, aby se ztišili, a snažte se soustředit vždy na jeden úkol. Peníze přijdou, až se vám podaří obnovit rovnováhu vaší obchodní značky.

Zdraví

Nejlepší cvičení je to, které vás baví. Možná se vám nechce dělat každý den to samé, ale někdy je snazší dodržovat rutinu. Jen se ujistěte, že to, co děláte, je dostatečně atraktivní, abyste cvičení nevynechávali. Jste náchylní k emoční náročnosti a nemůžete dopustit, aby to rozhodovalo o tom, zda se dostanete do posilovny, nebo ne! Možná se najde kamarádka, která by mohla cvičit s vámi, abyste si to ještě více užili.

Přečtěte si také