Denní horoskop RAKA na 9. 11. 2023

Rak 9. 11. 2023

Praktické, vědecké nebo duchovní myšlenky všeho druhu jsou vaší životní krví. Dnes byste si mohli rozšířit své znalosti. Mnohé z toho, co se naučíte, může být založeno na technologiích, jako jsou teleskopy nebo urychlovače částic. Dnes se jen poškrábete na povrchu. Mnohé z toho, co se dozvíte, může být matoucí, ale zůstaňte u toho. Později vám to bude dávat větší smysl.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná máte pocit, že jste právě potkali spřízněnou duši, a uvědomujete si tu hřejivou a něžnou záři hluboko ve svém srdci. Oba pocítíte touhu posunout se k ještě většímu porozumění. Oba víte, že tento vztah obstojí v každé zkoušce – a pravděpodobně bude zkoušen. Vaše láska a prohlubující se city však překonají všechny problémy.

Práce

Jste jako pilotní světlo v práci. Hoříte dál, i když všichni ostatní kolem vás vyhořeli. Lidé si k vám chodí pro radu a moudrost. Dávejte druhým zadarmo a tito lidé tu budou pro vás, až je budete potřebovat.

Peníze

Tento týden vás čeká období změn. Vaše mysl se nyní může soustředit na všechno možné, jen ne na práci. Je důležité si uvědomit, že vzhledem k tomu, že vesmír ovlivňuje oblast vašeho horoskopu, která vládne romantice, dětem, rodině a zábavě, můžete svou zasněnou mysl zapojit do vymýšlení nových produktů a služeb, které by uspokojily potřeby těchto demografických skupin. Nejste chytří?

Zdraví

Vaše sny o lepším světě se budou zdát křišťálově jasné, dokud trvá příznivé planetární uspořádání. Vyvažte svůj vnitřní a vnější život důkladným cvičením a budete mít větší šanci tyto sny uskutečnit  počínaje svým vlastním životem. Buďte příkladem toho, co chcete pro svět. Pokud chcete zdravý svět, proč nebýt obrazem zdraví ve svém vlastním světě? Začněte tím, že zdvojnásobíte svůj denní příjem vody.

Přečtěte si také