Denní horoskop RYB na 11. 8. 2022

Ryby 11. 8. 2022

Někdo nebo něco vás může zastrašit a donutit k ústupu, Ryby. Tato osoba nebo situace je však přesně to, co nyní potřebujete, abyste mohli udělat to, co musíte. Příležitosti jsou tu pro vás, i když mohou být maskované. Jakmile je objevíte, poznáte to. Mějte důvěru, že jste připraveni na další krok na své cestě.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ačkoli se možná jedná o vášeň jiného druhu, dnešní astrální energie znamená, že budete mít v oblasti romantiky docela dost co nabídnout. Je v tom více zemitosti, která převádí vaše fantazie do reality. Právě fantazie by mohly překlenout propast a zahájit léčení, které musí proběhnout fyzicky.

Práce

Nyní máte velkou šanci se prosadit. Vaše celková nálada je poměrně silná, což vám dodává emocionální sebedůvěru, kterou potřebujete k tomu, abyste své nápady předložili na stůl a postarali se o jejich uskutečnění. Jste nezastavitelní. Můžete dosáhnout čehokoli.

Peníze

Peníze jsou způsob, jak najít jistotu, kterou hledáte. Nyní si pravděpodobně všimnete, že vaše mužská a ženská stránka jsou poměrně vyrovnané. Dobrá práce! Vzhledem k tomu, že se to týká vašeho zaměstnání, zdraví a všedních činností, bude se vám v práci pravděpodobně dařit. Děláte skvělý dojem na lidi na vyšších místech. Pokud chcete postoupit o krok dál, přihlaste se jako dobrovolníci do čela nějakého speciálního projektu. Vaše hodnocení bude úžasné!

Zdraví

Nedovolte, aby pokrok stál v cestě citům! V tomto týdnu si pravděpodobně budete říkat, k čemu to všechno je, a přestože na tuto otázku nebudete schopni odpovědět, je důležité dát si čas. Trochu zpomalte tempo a otevřete se svému vnitřnímu hlasu. Dopřejte si čas na odpočinek a regeneraci tím, že si v rozvrhu vyhradíte čas na cvičení. Po něm vypijte hodně vody a nezapomeňte zhluboka dýchat.

Přečtěte si také