Denní horoskop STŘELCE na 30. 10. 2022

Střelec 30. 10. 2022

Ve vašem případě má slovní spojení bod zlomu určitý význam. Tento bod obratu může mít podobu nové osoby nebo klíčové události, která navždy změní situaci. Někdy se opravdu stanou úžasné věci, o kterých slyšíme. Jedna z těchto věcí se možná v nadcházejících měsících stane i vám.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Některé velmi originální balicí hlášky dnes nebudou chybět. Ahoj, cizinče! mezi ně patřit nebude. Můžete zkusit originální citát od mnoha talentovaných dam, které v minulosti působily jako prvotřídní vzory. A ještě lépe, prostě mluvte od srdce, i když to bude znít trochu divně. Někdo vaši snahu jistě ocení.

Práce

Nebuďte k sobě ani k ostatním příliš kritičtí. Vaše příkré soudy nejsou v této době příliš vítané. Místo toho musíte mít pochopení pro potřeby druhých lidí – včetně svých vlastních. Dejte si pauzu a uklidněte se.

Peníze

Díky aktivitě v nejspolečenštější oblasti vašeho horoskopu jste připraveni na navazování kontaktů. Jste přátelský typ a sbíráte známosti jako nikdo jiný. Přemýšlejte, jak spojit svou upovídanou povahu s novými obchodními příležitostmi. Spojení s přáteli v zahraničí může vytvořit nové příležitosti k vydělávání peněz. Jak se ukazuje, to, co děláte, můžete dělat i na jiných místech.

Zdraví

Nejméně vás baví, když vás někdo obviňuje z toho, že jste způsobili nějaké zklamání, a tento týden se můžete ocitnout v takové situaci. Svou základní povahu sice nemůžete nijak změnit, ale můžete zabránit tomu, aby k určitým situacím docházelo. Pro začátek si upřímně uvědomte, jak jste zaneprázdnění a zda zvládnete vše, co potřebujete udělat pro sebe, než začnete plánovat pomoc druhým.

Přečtěte si také