Denní horoskop STŘELCE na 9. 10. 2022

Střelec 9. 10. 2022

Vaše energie a nadšení se zvyšují, protože se blížíte k vyšší úrovni úspěchu. To by vás mohlo inspirovat k tomu, abyste většinu své energie věnovali další práci a stoupali ještě výš. Možná dokonce přemýšlíte o rozšíření všech svých obzorů – profesních, intelektuálních i duchovních. V plánu by mohlo být také cestování. Pečlivě zvažte své možnosti. Možná je těch možností až příliš mnoho.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento den připomíná vaši lásku k lesku a všemu zářivému a krásnému (zejména zlatu): krásné šperky, exkluzivní butiky a nejdražší restaurace ve městě. Pokud je realita taková, že váš současný partner nemá ani pár korun a nemůže si dovolit ani rychlé občerstvení, natož večeři pro dva s sebou, pak máte opravdu problém.

Práce

Pracoviště vám příliš neprospívá při práci. Zeptejte se, zda je možné nějaké úkoly dělat mimo kancelář. Možná můžete pracovat z domova nebo řešit speciální úkol, který se netýká ostatních. Najděte si alternativní cestu.

Peníze

Toto období se týká kariéry a autorit. Možná jste k někomu dlouho vzhlíželi, abyste si uvědomili, že nyní máte stejné nebo větší zkušenosti jako on. Je čas, abyste převzali novou životní roli a přijali odpovědnost, která s ní souvisí. Když to uděláte, zjistíte, že jste se stali takovým člověkem, kterého jste celou dobu nejvíce obdivovali.

Zdraví

Když se cítíte pyšní, je těžké vás získat, a když se cítíte potřební, je těžké vás ignorovat. Ostatní ve vašem okolí se od vás mohou distancovat, když se cítí zahlceni emocionálními vzestupy a pády, které si jen mírně uvědomujete. Abyste se nenechali zaskočit těmito nevyslovenými zprávami, udržujte si naladění na své emoce pomocí fyzického cvičení jako opatření. Když dokážete soustředit své srdce a mysl kolem cvičení, jednáte nezávisle a můžete získat jasno.

Přečtěte si také