Denní horoskop VAH na 1. 12. 2022

Váhy 1. 12. 2022

Nečekaní lidé, zejména ženy, vás překvapí tím, co řeknou. Vaše matka může nadhodit otázku, o které jste ani neuvažovali. Možná se ve vás vzbudí emoce, když si vzpomenete na něco, co řekla významná žena ve vašem životě. Vaše pocity se odrážejí od srdce k hlavě a zase zpět. Vezměte tyto pocity v úvahu, ale nenechte je ovládnout své rozhodnutí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

O svém současném plánu byste neměli příliš přemýšlet. Čím více přemýšlíte, tím více máte tendenci problém zamotat a tím více se točíte v kruhu. Na chvíli se zastavte a prostě se uvolněte. Udělejte si čas na to, abyste se uklidnili a zklidnili. Naslouchejte svým pocitům, které jsou zcela odlišné, ale které vás povedou správným směrem.

Práce

Využijte všech příležitostí, které se vám dnes naskytnou, abyste mohli pracovat sami. Nejvýkonnější a nejproduktivnější budete, když se budete moci soustředit na své vlastní úkoly. Všechny potřebné nástroje máte přímo před sebou.

Peníze

Nyní bude pro vás komunikace o něco obtížnější. Lidé vás mohou vnímat jinak, než jací jste, nebo z vašich slov vyčíst něco, co tam není. Ať už je to jakkoli, nemějte pocit, že se musíte bránit. Váš domácí život a emoce se mohou na krátkou dobu rozšířit a mohou být nestabilní. Než abyste nechali napětí eskalovat, raději pěstujte trpělivost. Vězte, že se to brzy zlepší.

Zdraví

Dnešní astrální energie vám dává možnost nahlédnout své nejhlubší ideály a hodnoty. Tento druh vhledu je cenný zejména pro někoho, kdo je až příliš připraven pomáhat druhým uskutečňovat jejich sny. Určitě vám prospěje nějaký čas strávený v klidu zkoumáním toho, na čem vám skutečně záleží. Neváhejte si projít své oblíbené internetové knihkupectví a podívat se, co vás zaujme. Stejně tak se projděte uličkami svého oblíbeného obchodu se zdravou výživou a zjistěte, k čemu přirozeně tíhnete, a pak to dnes použijte v jídle.

Přečtěte si také