Denní horoskop VODNÁŘE na 17. 12. 2023

Vodnář 17. 12. 2023

Snažte se dnes udržet své emoce na uzdě. Je možné, že byste se mohli velmi rozzlobit a způsobit sobě i ostatním ve svém okolí nějaké škody. Je důležité, abyste si za všech okolností zachovali určitou skromnost a pokoru. Vybudujete si dobrý charakter, který si získá respekt druhých, včetně vašich nadřízených.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tajné síly vám dnes mohou přinést milostný zájem, o kterém jste snili a tiše doufali, že vám jednou přijde do cesty. Možná nepřijde sexy oblečený a nebude vypadat jako z hollywoodského filmu, ba dokonce se může zdát docela obyčejný. Budete tedy muset použít svou intuici a pozastavit své posuzování.

Práce

Ostatní lidé budou dnes k vaší práci kritičtí, a tak byste měli být kritičtí i vy. Dvakrát nebo třikrát si věci zkontrolujte, než je předložíte ke kontrole nebo než přejdete k dalšímu projektu. Nespěchejte a práci odvádějte dobře, místo abyste spěchali.

Peníze

Teď jste neporazitelní. Příležitosti k vám přicházejí snadno a vy si libujete v penězích, které můžete vydělat, vyhrát a ušetřit. Všechno se vám rozšiřuje a přináší štěstí, takže se ujistěte, že máte vše, co potřebujete, abyste s tím mohli zodpovědně zacházet. Protože se to týká vaší kariéry a autorit, peníze, které vám pravděpodobně přinesou, jsou velké a mohou vám změnit život. Je to skvělý týden, kdy můžete být sami sebou.

Zdraví

Planety naznačují myšlenku změny. Vězte, že nezdravé návyky nezmizí, pokud pro jejich změnu něco neuděláte. Nejdůležitějším zdravotním návykem je pro vás spánek. Spánek umožňuje orgánům odpočívat, buňkám regenerovat a vědomé mysli dává odpočinek. Udělejte si z kvalitního spánku prioritu. Nejprve zbožňujte svou postel. Udělejte si z ní své útočiště pohodlí. Utrácet peníze za dobrou matraci nebo pěkné povlečení a polštáře je rozhodně dovoleno. Také se přes den dostatečně hýbejte, abyste byli před spaním unavení.

Přečtěte si také