Denní horoskop VODNÁŘE na 18. 10. 2022

Vodnář 18. 10. 2022

Pravděpodobně se dnes budete cítit taženi dvěma směry. Jste na vrcholu své kariéry a nechcete ztratit dynamiku. Zároveň máte silný pocit, že byste rádi strávili více času se svými blízkými. Kéž byste mohli být na dvou místech najednou! Uvažovali jste o tom, že byste příštích několik týdnů pracovali na dálku? Vaše rodina by byla ráda, kdybyste byli nablízku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento den by mohl být vhodný k tomu, abyste se svým partnerem prozkoumali společné zájmy kulturního charakteru. Ačkoli vaše interakce dnes nemusí být nijak zvlášť romantické, rozhodně jsou intelektuálně podnětné. Pokud jste duševně kompatibilní, můžete se při návštěvě výstav nebo přednášek dozvědět několik fascinujících skutečností. Možná budete mít také chuť promluvit si o vašem vztahu a o tom, jak můžete některé oblasti zlepšit.

Práce

Dnes na někoho uděláte velmi pozitivní dojem, který bude mít dlouhý dosah. Z dnešní důležité interakce se nedá zjistit, co z ní vzejde, ale měli byste věřit, že to bude ve váš prospěch.

Peníze

Čeká vás zajímavé období, protože harmonický aspekt ovlivňuje vaše učení, vzdělávání, cestování a duchovnosti a přináší nový zájem o všechny tyto oblasti. Pokud se učením živíte, je to skvělá doba pro získání nového zaměstnání. Pokud se chcete věnovat výuce, máte velkou podporu. Stejně tak návrat do školy, abyste si rozšířili své dovednosti, přináší ovoce.

Zdraví

Dnešní tranzit v nás může vyvolat pocit, že vše musí být dokonalé, než uděláme další krok vpřed. Jedná se o formu paralýzy, kterou je třeba řešit. Nic nezískáte tím, že budete kvůli nějakým nevyřešeným pocitům držet své zdraví na uzdě. Pokud se nemůžete přimět k tomu, abyste přestali jíst sladkosti, není to důvod k tomu odkládat kvalitní trénink! I když máte pocit, že je to zbytečné, budujete si zdravý návyk, který přežije ty negativní (doufejme)!

Přečtěte si také