Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 1. 10. 2022

Blíženci 1. 10. 2022

Dnes vás pravděpodobně čekají intenzivní zážitky. Co je ještě nového? Více lidí je vnímavých k vaší hloubavé, zkoumavé povaze a chtějí se k vám připojit ve vašem pátrání. Spolupracujte s lidmi na této úrovni intenzity a vytvořte si silná pouta, která vydrží ještě dlouho poté, co energie tohoto dne vyprchá.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní den přináší skutečnou výzvu. K romantice a vztahům obvykle přistupujete velmi lehkovážně a odtažitě. Často si vás někdo dobírá kvůli vašemu přístupu "ber, nebo nech být" a obviňuje vás, že ho hlavně opouštíte. Nyní vás však někdo nepustí, i když byste si to možná přáli. Budete je muset přesvědčit o své upřímnosti.

Práce

Vaše hlava je čistá a připravuje půdu pro ohromný vhled do vaší kariéry. Nyní se nacházíte ve výchozím bodě. Je vhodná doba na to, abyste se zbavili mraků zmatku, které vás obklopují, a mohli se tak naladit na své skutečné cíle.

Peníze

Je to náročná doba pro vás. Co se týče vašeho domova a vnitřních pocitů, je nebe bez hranic. Pokud jste si toužili odpočinout od kanceláře, práce z domova vám může poskytnout právě ten klid, který potřebujete k tomu, abyste byli ještě produktivnější. Kdo ví? Možná také zjistíte, že se zaměstnavatelem můžete takto pracovat dlouhodobě.

Zdraví

Jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit své zdraví, je věnovat si více času. Ne, nemluvím o vrácení času! Dopřejte si čas mezi jednotlivými aktivitami, abyste se mohli znovu zorientovat a pochopit, co chcete a potřebujete dělat dál. Když spěcháme z místa na místo, ztrácíme smysl pro cíl a litujeme promarněného času. Dokonce i výběr toho, co budete jíst, ovlivníte tím, že si dáte dostatek času, abyste si všimli, co skutečně chcete.

Přečtěte si také