Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 13. 8. 2022

Blíženci 13. 8. 2022

Nezapomeňte, že potlačování a uchovávání pocitů v sobě vyžaduje energii, Blíženci. Aniž byste si to uvědomovali, možná v sobě dusíte velké množství emocí a snažíte se je ignorovat. Pravdou je, že vyjádření těchto pocitů – hněvu, štěstí, strachu, pochybností o sobě samých – vám dodá energii a osvobodí vás. Atmosféra kolem vás se rozjasní a vy budete schopni otevřeněji komunikovat s ostatními.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Je úžasné, jakou moc mohou mít přátelé v našem životě, že nás někdy ovlivní, abychom udělali věci, které jsme už nějakou dobu chtěli udělat, a jindy, abychom šli proti svému vlastnímu úsudku. Dnešní nebeská konfigurace naznačuje, že impuls, který vám dají, vám pomůže navázat důležité spojení – takové, kterého nebudete ani na okamžik litovat.

Práce

Nejvíce bodů vám přinesou vaše nejpraktičtější nápady. Lidé mnohem více ocení uzemnění a stabilitu než fantazii nebo spekulace. Získejte si přízeň ostatních tím, že dáte průchod této své stránce.

Peníze

Může se zdát, že se s ohledem na peněžní aspekty a hodnoty vracíte zpět. Možná máte na mysli peníze, ale věci se stále odkládají nebo vám stojí v cestě. Je to šílené a naštěstí dočasné. Dobrou zprávou je, že je snadné komunikovat ve všech oblastech vašeho života. Pokud potřebujete bankovní půjčku, dejte si dohromady dokumentaci a jděte si pro ni.

Zdraví

Dnešní tranzit by vás mohl motivovat k novým pohybovým aktivitám. Budete se cítit přitahováni k těm aktivitám, které můžete dělat s přáteli – nebo k těm, které můžete dělat, abyste si pokud možno našli nové přátele. Podívejte se na věci, které jste měli v záloze – výlety na kole nebo dokonce budoucí maraton pro dobrou věc, například podporu lékařského výzkumu. Tyto aktivity obecně přitahují lidi s dobrým srdcem, kteří si stejně jako vy váží zdraví a přátelství!

Přečtěte si také