Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 17. 8. 2022

Blíženci 17. 8. 2022

Vaše ego je dnes silné, Blíženci, a máte silnou vůli. Je vhodná doba k uskutečnění vašeho plánu na ovládnutí světa. Dbejte na to, abyste své silné emoce nasměrovali do pozitivních oblastí. Raději tvořte, než ničte. Energie, která není využita pozitivním způsobem, se nakonec projeví jako nehody nebo nepřátelství vůči lidem, kteří si to nezaslouží.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ostatní se mohou divit vašemu odtažitému pohledu. Je to vliv planetárního uspořádání, který vás nutí ustoupit od určitého citového vztahu. Vyhodnocujete situaci svým vlastním způsobem a ve svém vlastním čase a nehodláte se nechat nikým popohánět k tomu, abyste udělali krok dříve, než budete připraveni. Jakmile získáte správnou perspektivu, vrátíte se zpět.

Práce

Dnešní den je vhodný k tomu, abyste se věnovali jakémukoli výzkumu, který potřebujete řešit v souvislosti se svou prací. To může znamenat, že budete dělat rozhovory s různými lidmi z vašeho oboru. Může to také znamenat návštěvu knihovny a vyhledání článků v časopisech a novinách.

Peníze

V poslední době vás možná trápily starosti s penězi, především s dluhy, které mohly zůstat po většinu roku nevyřešené. Nyní, když se objevily některé pozitivní aspekty, je čas se jimi naposledy zabývat. Pro některé by to mohlo znamenat rozřezání kreditních karet. Pro jiné je to o vytvoření splátkového plánu, který můžete dodržovat, dokud nebude splacen. Konečně se vám to může podařit, tak to neodkládejte.

Zdraví

Dnešní energie je vám dobře známá a díky dnešní konjunkci planet se vám jí dostane ve velkém, obrovském množství. Je důležité pít hodně vody a pravidelně cvičit, abyste tuto ohnivou energii zklidnili i zpracovali. Přínos bude pro ostatní zřejmý a můžete očekávat, že uslyšíte spoustu komplimentů na svou zářivou pleť, optimistickou náladu a celkovou bujnost.

Přečtěte si také