Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 18. 8. 2022

Blíženci 18. 8. 2022

Blíženci, pravděpodobně hledáte nové cíle v kariéře i osobním životě. Dnes budete mít příležitost podělit se o některé dynamické nápady s novými lidmi. Pokud můžete, měli byste se pokusit domluvit si s nimi pravidelné schůzky. Mohla by to být vaše nová skupina pro brainstorming. Tato nová přátelství by mohla být velmi produktivní z hlediska osobního naplnění.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vám přináší možnost stát se jedinečnějšími. Ne že byste v tomto ohledu měli příliš velké potíže, ale možná jste v poslední době měli problémy s tím, abyste se v určitém vztahu cítili zcela doma. Pohrávali jste si s myšlenkou, že potřebujete více svobody, ale ve skutečnosti si jen potřebujete udělat prostor pro sebe.

Práce

Pravděpodobně budete mít v práci potíže díky lidem ve svém okolí. Lidé, kteří jsou spojeni s vaší prací, jsou dnes mimořádně kritičtí a hádaví, což ve vašem pracovním prostředí nastavuje poměrně tvrdý tón. Pokud můžete, pracujte sami.

Peníze

V poslední době vás možná trápily starosti s penězi, především s dluhy, které mohly zůstat po většinu roku nevyřešené. Nyní, když se objevily některé pozitivní aspekty, je čas se jimi naposledy zabývat. Pro některé by to mohlo znamenat rozřezání kreditních karet. Pro jiné je to o vytvoření splátkového plánu, který můžete dodržovat, dokud nebude splacen. Konečně se vám to může podařit, tak to neodkládejte.

Zdraví

Vaše osobní kvalita se díky dnešnímu tranzitu pozvedne do nových výšin. Může zvýšit vaši vitalitu a zároveň snížit vaši potenciální intenzitu. Tento týden je vhodný k dokončení úkolů a ke komunikaci s ostatními o vašich očekáváních, ať už zklamaných, nebo splněných. Chovejte se ke svému tělu s úctou, odpočívejte, zdravě se stravujte, cvičte a možná zjistíte, že odměnou vám nebude nic jiného než sexualita! Ano, dělejte, co máte, a očekávejte, že vám tento týden někdo řekne, že jste přitažliví.

Přečtěte si také