Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 20. 8. 2022

Blíženci 20. 8. 2022

Pokud vás v osobním nebo profesním životě požádají, abyste vedli tým, chopte se této příležitosti. Dnes se vám dostane veškeré podpory, kterou potřebujete, Blíženci. Nebojte se, že nejste dost dobří. Věci se dají dohromady, aniž byste pro to museli něco udělat. Kromě toho už víte, že lidé jsou na vaší straně!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se na takový den tajně díváte skrz prsty, protože to znamená, že se nebe najednou neotevře. Půl tuctu mimozemšťanů se nepoleze po žebříku a nebude vás žádat, abyste si přišli vzít jejich vůdce, který na umírající planetě potřebuje partnera, aby znovu osídlil svůj svět. Planetární aspekt ve hře přináší možnost odpočinku, což může být samo o sobě jedinečným zážitkem.

Práce

Třenice, které jste měli s někým nebo nějakou organizací v posledních čtyřech týdnech, odeznívají. Vaše vztahy se posunou do neutrálnějšího a citlivějšího režimu, což umožní mnohem jasnější komunikaci mezi vámi. Růst je na dosah ruky.

Peníze

V poslední době vás možná trápily starosti s penězi, především s dluhy, které mohly zůstat po většinu roku nevyřešené. Nyní, když se objevily některé pozitivní aspekty, je čas se jimi naposledy zabývat. Pro některé by to mohlo znamenat rozřezání kreditních karet. Pro jiné je to o vytvoření splátkového plánu, který můžete dodržovat, dokud nebude splacen. Konečně se vám to může podařit, tak to neodkládejte.

Zdraví

Dnešní aspekt vám připomíná věci, které jste cítili už dávno. Možná jste v loňském roce zažili chvíle, kdy jste se potřebovali někomu vyjádřit, ale z nějakého důvodu jste neměli pocit, že to dokážete. Nebo jste možná chtěli udělat něco hezkého pro sebe a stále jste to odkládali. Využijte dnešek k tomu, abyste se soustředili na své emoce, všimněte si, kde jsou ve vašich pocitech překážky a kde jste zanechali drsné místo. Potěšte se výživným jídlem.

Přečtěte si také