Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 21. 8. 2022

Blíženci 21. 8. 2022

Když už jste si mysleli, že máte všechno promyšlené a správně naplánované, objeví se další překážka, Blíženci. Vaší první reakcí může být rozčilení. Vztek vám ale nepomůže. Nemůžete mít vždycky všechno pod kontrolou. Určitě se objeví nějaká překvapení. Plánujte, co se dá, ale vězte, že proti vašim cílům často působí neznámé síly. Dávejte si pozor!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konfigurace vám dává mnoho možností. Některé z nich se vám mohou líbit, ale nad jinými budete zívat. Možná se vám budou líbit rozhovory s partnerem, které mohou být docela objevné, ale možná se vám nebude líbit, když se po vás bude chtít, abyste změnili svou povahu nebo byli jiní, než jste. Než odpovíte, dobře si to rozmyslete. Mohli byste se dostat do nějakého slovního zmatku.

Práce

Klíčovým pojmem pro vás dnes bude nalezení správné rovnováhy mezi pohybem vpřed a asertivitou a vnímavostí a pasivitou. Tyto dvě části vaší osobnosti ve skutečnosti fungují poměrně harmonicky, což vám usnadňuje dosažení tohoto cíle.

Peníze

V poslední době vás možná trápily starosti s penězi, především s dluhy, které mohly zůstat po většinu roku nevyřešené. Nyní, když se objevily některé pozitivní aspekty, je čas se jimi naposledy zabývat. Pro některé by to mohlo znamenat rozřezání kreditních karet. Pro jiné je to o vytvoření splátkového plánu, který můžete dodržovat, dokud nebude splacen. Konečně se vám to může podařit, tak to neodkládejte.

Zdraví

Aspekt dne nyní představuje náročné podmínky v rámci přátelství. Dobrou perspektivu získáte díky cvičení a možná se budete muset soustředit na své tělo, místo abyste reagovali na nedorozumění apod. Udržovat se v kondici a kondici vyžaduje čas a soustředění, což může prospět vašim vztahům, protože vám to dává čas přemýšlet o konfliktech a zároveň pečovat o sebe. Kdyby o sebe každý lépe pečoval, pozornost by se přesunula na oslavu toho, co ve vztahu funguje, místo naříkání nad tím, co nefunguje.

Přečtěte si také