Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 22. 5. 2023

Blíženci 22. 5. 2023

Je možné, že jste příliš nároční, Blíženci? Tuto otázku vám mohou klást dnešní planetární aspekty. Jste vybíraví, pokud jde o lidi, s nimiž trávíte čas, a máte tendenci po nich chtít, aby pro vás zašli příliš daleko. Někdy máte problém poznat své hranice, pokud jde o druhé lidi. Možná byste se nad tím měli zamyslet.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Zdá se, že jste posedlí skvělým nápadem, který váš partner (současný nebo budoucí) nemusí vidět stejně jako vy. Současné planetární uspořádání vám skutečně dává podnět k tomu, abyste ve svém životě provedli nějaké velké změny, které by se přirozeně týkaly i toho, koho milujete. Právě teď jste však natolik uneseni, že jste se zapomněli zeptat, co si o tom myslí on.

Práce

Možná budete muset trochu změnit svůj způsob fungování, abyste se mohli vypořádat s obtížnými problémy dne. Vedení se ujmou jiní lidé a pro vás bude lepší, když je budete následovat, než abyste se pouštěli do boje. Dejte ostatním přednost.

Peníze

Tento týden je ideální k tomu, abyste přemýšleli o založení nového podniku. Vaše práce se mění, stejně jako váš finanční obraz. Jít s proudem znamená, že byste měli přijmout to, co se nyní děje, místo abyste se tomu snažili vzdorovat. Vaše vztahy jsou pro tento okamžik vašeho života nejen důležité, ale také vysněně dokonalé.

Zdraví

Dnešní tranzit vás drží při určitých lidech. Možná existuje způsob, jak se postavit osobě, která ve vás vyvolává tak intenzivní pocity, ale ne dříve, než si sami v sobě přiznáte, co skutečně cítíte. Nemůžete mít úspěšnou konfrontaci, pokud nedokážete do situace vnést jasno. Možná je tedy dnešní den tím pravým, kdy se o sebe můžete postarat a podívat se do svého nitra. Pomůže vám cvičení a dobrý noční odpočinek.

Přečtěte si také