Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 24. 8. 2022

Blíženci 24. 8. 2022

Kvůli nedávnému přejídání se dnes ráno můžete cítit trochu pod psa, Blíženci. Vyhněte se kávě a dalším stimulantům. Pokud můžete, zkuste si pospat. Příliš mnoho stresu ve vašem životě rozhodně nepomáhá. Tato nevolnost by mohla dopoledne přejít, ale pokud jste to v poslední době dělali často, měli byste se sami sebe zeptat proč a najít způsob, jak s tím přestat.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná máte pocit, že se dnes všichni chovají trochu divně. Nebeská konfigurace spojuje lidi s nutkáním účastnit se rituálů a obřadů všeho druhu, zejména těch, které vás právně zavazují na věčnost. Pokud vám někdo blízký takový nápad navrhne, pravděpodobně utečete, protože věčnost je dlouhá doba. Než odjedete do západu slunce, uspořádejte si své priority.

Práce

Vyzkoušejte nový přístup a nespoléhejte se na staré postupy. Zkuste vystoupit ze sebe a podívat se na věci z nového úhlu. Možná se budete během dne cítit jako jiný člověk, ale povede to k většímu úspěchu.

Peníze

Je to pro vás náročný týden. Je na vás, abyste laskavým a jemným způsobem řekli, co potřebujete. Ale pokud jde o váš domácí život a vnitřní emoce, může být těžké sebrat takovou trpělivost. Místo toho se můžete cítit popichováni a nerespektováni, protože se snažíte prosadit. Příští týden bude celkově lepší.

Zdraví

Doufáte, že tvrdá práce bude odměněna, ale někdy jste zmateni nedostatkem uznání od ostatních. Někdy je naše tvrdá práce neviditelná pro ty, na které chceme zapůsobit. Někdy to může být z důvodů, kterým nerozumíme, ale důležitým ponaučením je soustředit se na sebe. Neexistuje nikdo, na koho byste měli zapůsobit více než na sebe. Vložte svou energii do vytvoření co nejzdravějšího těla. Cvičení, strava a odpočinek jsou úkoly, které máte každý den před sebou.

Přečtěte si také