Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 25. 8. 2022

Blíženci 25. 8. 2022

Blíženci, možná dnes budete muset strávit hodně času v autě. Mohli byste se dostat do dopravní zácpy a zmeškat některé lidi, které potřebujete vidět. Podráždění by se mohlo rychle změnit v hněv, pokud si nedáte pozor. Zaparkujte auto a na některá místa se vydejte pěšky. Dostanete se tak z tlačenice aut a zároveň si odpracujete frustraci.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní den si užijete, protože současná planetární konfigurace s sebou přináší optimistický pocit a lásku k lidské rase. Lidé mohou být plní sebevědomí a rozhodně nebudou couvat, aby se přihlásili o slovo. Možná by bylo dobré neočekávat klidné období, ale spíše velmi aktivní a energické. Pokud je možné vyrazit s partnerem někam za sportem, určitě si den pořádně užijete.

Práce

Dopolední šílenství se pozdě odpoledne uklidní a vy si konečně můžete srovnat všechny kousky skládačky. Už se nemusíte obracet na ostatní, aby vám odpověděli, protože vše přichází samo a snadno.

Peníze

Je to pro vás náročný týden. Je na vás, abyste laskavým a jemným způsobem řekli, co potřebujete. Ale pokud jde o váš domácí život a vnitřní emoce, může být těžké sebrat takovou trpělivost. Místo toho se můžete cítit popichováni a nerespektováni, protože se snažíte prosadit. Příští týden bude celkově lepší.

Zdraví

Možná jste dnes přetažení a potřebujete se soustředit sami na sebe. Neznamená to konec světa, pokud odložíte vykonání laskavosti pro někoho jiného, a neznamená to, že nejste dobrý přítel, pokud neřeknete ano na každé pozvání. Budujte se zevnitř. To znamená věnujte čas něčemu, co vyživuje vaše tělo. Zvláště prospěšné by pro vás v tomto období bylo posilovací cvičení, například bikram jóga.

Přečtěte si také