Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 27. 10. 2022

Blíženci 27. 10. 2022

Záležitosti týkající se práce a domova by měly probíhat velmi dobře. Fyzicky se cítíte dobře a jste silní i přes nedávné přejídání. Zprávy o úspěchu ve věcech, na kterých jste pracovali několik měsíců, by vám měly zlepšit den. Možná budete chtít strávit zbytek dne oslavami. Společnost přátel a rodiny vám přinese hodně štěstí, stejně jako romantické setkání.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes budete mít příležitost vydat se na romantické dobrodružství. Pokud jste nezadaní a hledáte lásku, máte větší šanci, zejména pokud máte možnost navštěvovat posilovnu nebo se věnujete jakýmkoli sportovním aktivitám. Oblékněte si své nejvíc sexy oblečení, a než se nadějete, můžete mít na výběr z půl tuctu zajímavých schůzek na později.

Práce

Možná máte pocit, že vás váš kamarád v něčem zklamal. Podívejte se na situaci pozorněji a zjistíte, že tomu tak není. Tento člověk je prostě takový, jaký je. Jejich jednání s vámi nemá nic společného.

Peníze

Díky šťastnému aspektu, který ovlivňuje vaši oblast zábavy, romantiky, rodiny a dětí, je vše v pořádku, pokud jde o dosažení peněžního cíle. Snažte se zahrnout rodinu, děti a zábavu do všeho, co děláte, abyste si vydělali na živobytí. Přístup k vaší dětské stránce prostřednictvím fantazie může dát vzniknout úžasným nápadům na vydělávání peněz, které můžete bez větších problémů uvést do praxe. Peníze následují okamžitě poté.

Zdraví

Planetární energie vám dává konkrétní touhu proměnit své nejinspirativnější myšlenky ve skutečnost. Pokud se považujete za běžce na dlouhé tratě, ale nikdy jste neuběhli ani kilometr, běžte pokud možno do nejbližšího obchodu se sportovním vybavením a jen se podívejte na boty  možná si popovídejte s člověkem, který má na starosti dané oddělení obchodu. Začněte si pomáhat, abyste se cítili pohodlně v oblastech, ve kterých byste chtěli růst. Po malých krůčcích! Udělejte dojem pouze na sebe.

Přečtěte si také