Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 29. 8. 2022

Blíženci 29. 8. 2022

Pokud jste uvažovali o investování, Blíženci, dnes není ten správný den začít. Nejenže by došlo ke zpoždění při vyřizování vašich investic, ale pravděpodobně by se vám také nevyplatily tak, jak doufáte. Přečtěte si o možnostech, které se vám nabízejí, a za několik dní se poraďte s někým znalým. Přemýšlejte o tom a pak, pokud jste tomu nakloněni, do toho jděte. Nedělejte to hned!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se dnes s někým takovým setkáte na mimořádně důležité virtuální schůzce, která se může týkat financí nebo třeba převzetí společnosti. Současný nebeský aspekt naznačuje, že i když mohou být problémy intenzivní, vaše setkání bude velmi harmonické. Možná se budete muset domluvit, že si později u večeře a sklenky dobrého vína popovídáte v klidu sami se sebou. Mohl by to být začátek mnoha báječných večerů, které vás čekají.

Práce

Vaše celková nálada je silná a praktická, ale váš přístup bude účinný pouze tehdy, pokud budete ochotni převzít vedoucí úlohu. Dostaňte své myšlenky do popředí, místo abyste je nechali ztratit se ve změti. To je váš klíč k úspěchu.

Peníze

Je to pro vás náročný týden. Je na vás, abyste laskavým a jemným způsobem řekli, co potřebujete. Ale pokud jde o váš domácí život a vnitřní emoce, může být těžké mít trpělivost. Místo toho se můžete cítit popichováni a nerespektováni, protože se snažíte prosadit. Příští týden bude celkově lepší.

Zdraví

Dnes, stejně jako každý jiný den, se vám naskytne příležitost jít proti proudu. Když zjistíte, že vás svrbí chuť promluvit nebo se postavit do cesty tomu, co ostatní nazývají pokrokem, udělejte to s rozvahou. Možná máte pravdu ve svém přesvědčení, ale jste připraveni ustát odmítnutí nebo kritiku, se kterou se můžete setkat? Někdy je lepší nechat si své myšlenky pro sebe a pěstovat je, dokud nenastane čas, kdy je bezesporu třeba promluvit. Vypijte zelený čaj a zhluboka dýchejte.

Přečtěte si také