Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 3. 10. 2022

Blíženci 3. 10. 2022

Hledáte nové způsoby, jak si přivydělat? Dnes možná studujete všechny nejnovější statistiky a ekonomické trendy, které vás nasměrují správným směrem. Přínosem by mohl být výzkum na internetu, i když možná nevíte, kde hledat. Přesto byste měli udělat několik průniků, které znějí zajímavě.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Mezi vámi a vaší milovanou osobou se dnes pravděpodobně vytvoří ambivalentní pocity. Kupodivu, ačkoli jste to obvykle vy, kdo se cítí odtažitě a odměřeně, právě teď cítíte pravý opak, tj. vášnivě toužíte po tom, abyste mu dali najevo, že vám na vašem nejsladším medovém koláči opravdu, ale opravdu záleží. To vás docela znepokojuje, protože to není váš obvyklý způsob ve vztazích. Přesto může být dobré ochutnat vlastní medicínu.

Práce

Spojte se s někým, kdo zná svá fakta. Společně můžete dobýt svět. Možná jste se díky své práci seznámili s někým, kdo má nápad na nový podnik, který chce rozjet a jehož partnerem budete vy. Nastupte na palubu.

Peníze

Je to náročná doba pro vás. Co se týče vašeho domova a vnitřních pocitů, je nebe bez hranic. Pokud jste si toužili odpočinout od kanceláře, práce z domova vám může poskytnout právě ten klid, který potřebujete k tomu, abyste byli ještě produktivnější. Kdo ví? Možná také zjistíte, že se zaměstnavatelem můžete takto pracovat dlouhodobě.

Zdraví

Toto roční období máte rádi, protože je plné hodnocení a plánování. Co můžete udělat pro své zdraví, co vám v uplynulých měsících chybělo? Pokud dáváte přednost balené vodě, máte službu dodávání vody? Je to levnější než kupovat lahve. Pokud dáváte přednost bioproduktům, zvažte možnost zaregistrovat se do měsíčního klubu, který vám doručí místní bioprodukty až ke dveřím za mnohem méně peněz, než kolik byste zaplatili na trhu. Naplánujte si zdravý rok!

Přečtěte si také