Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 3. 6. 2023

Blíženci 3. 6. 2023

Blíženci, dnes máte šanci postavit se rodinným příslušníkům, kteří chtějí příliš ovlivňovat váš milostný život. Je na čase bouchnout pěstí do stolu a říct: Dost, budu milovat, koho chci. Když budete trvat na tom, aby příbuzní respektovali vaše rozhodnutí, načerpáte novou studnici sebeúcty.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná nebeská energie naznačuje, že dnes můžete dosáhnout prakticky čehokoli, co si přejete, zejména pokud jde o lásku a romantiku. Máte charisma, které dokáže poutat pozornost, a je jisté, že jedna konkrétní osoba se bude chtít dozvědět více o tom, co vás přitahuje. Pokud komunikujete s někým novým, buďte sami sebou. Dnešek je oslavou vaší individuality.

Práce

Mějte vždy po ruce blok papíru a pero. Nápady týkající se vaší budoucnosti ve světě práce přijdou, když to budete nejméně čekat. Mějte uši nastražené a oči otevřené. Někdo, koho potkáte v obchodě s potravinami, může mít řešení, které hledáte.

Peníze

Tento týden se snažíte zůstat v rovnováze a při smyslech. Hledejte ve vesmíru informace o tom, kam směřujete. Aby se vám podařilo získat zvýšení platu nebo nové zaměstnání nebo někoho přesvědčit, aby investoval do vaší budoucnosti, musíte se více ozvat a zviditelnit.

Zdraví

Věnujte dnes zvláštní pozornost citovým potřebám  svým i někoho, koho milujete. Díky současné astrální energii se naše záměry potěšit a pečovat o ty, které milujeme, mohou snadno minout účinkem. Už jste někdy zařadili třetí rychlostní stupeň, když jste chtěli jet na jedničku? Vzpomínáte si, co se stalo? Nebraňte si otevřít srdce, ale ujistěte se, že vaše srdce vychází z vašich úst přesně tak, jak máte v úmyslu. Někdy naše nejsladší myšlenky spadnou do hořčice na cestě k uším někoho jiného.

Přečtěte si také