Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 3. 9. 2022

Blíženci 3. 9. 2022

Blíženci, dnes se může projevit žárlivost. Klíčem k jejímu zvládnutí je pochopit, proč se cítíte nejistí. Pokud žárlíte na partnera, proč tomu tak je? Je problémem důvěra? Pokud se to objevuje v práci, je to proto, že se necítíte být uznáni za svůj přínos? Prozkoumejte příčinu žárlivosti. Téměř vždy je to příznak hlubšího problému.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Často doufáte v dokonalou romantickou dovolenou. Obvykle jste však tak zaneprázdněni svými vlastními jedinečnými záležitostmi, že si někdy romantiky všimnete až ve chvíli, kdy vás už přemůže a vy jste úplně v mdlobách. Právě v tomto stavu se dnes můžete nacházet  již jste zamilovaní a přemýšlíte, co se to právě stalo. Nebojte se, nakonec na to přijdete s největším nadšením.

Práce

Klíčovým tématem dne je týmová práce. Mluvte s lidmi, kteří mají podobné názory. Společné snění bude mnohem užitečnější a produktivnější než snaha snít sám. Ostatní lidé sdílejí podobné cíle; spolupracujte, abyste jich všichni dosáhli.

Peníze

Čelíte výzvě v oblasti aktivit, které ovlivňují váš domov a vnitřní emoce. Přestože planety dokonale vyvažují mužskou a ženskou energii ve vašem nitru, mohou také vyhloubit problémy, které byste nyní raději neřešili. Snažte se je brát postupně. Nakonec tato doba poskytuje potřebný prostor pro vznik nových nápadů, z nichž mnohé jsou lukrativní!

Zdraví

Dnešní konjunkce planet ve vás vyvolává touhu objevovat něco nového! Prozkoumejte možnosti, které se vám naskýtají, a věnujte zvláštní pozornost svým emocionálním reakcím na tyto příležitosti. Tendence k intelektualizaci emocí bude zvýšená. Využijte své schopnosti myslet dopředu a předvídat, jak rozhodnutí ovlivní vaše emoce. Je moudré zůstat nyní věrný své zdravé stravě a cvičebnímu programu.

Přečtěte si také