Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 9. 10. 2022

Blíženci 9. 10. 2022

Společenská událost zahrnující obchodní partnery a přátele by vám mohla přinést nové nápady a nasměrovat vás novým směrem. Vaše materiální a duchovní cíle se mohou stát předmětem diskuse a otevřít vám oči pro dříve nepovšimnuté příležitosti. Komunikace je jasnější než obvykle. To se může ukázat jako přínosné. Větší porozumění vás sblíží s ostatními.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární formace přináší otázku fantazie. Vaši minulí milenci se možná budou divit, co se děje ve vašem srdci, které se často zdálo být tak oddělené od krve a vnitřností skutečného vztahu. Možná by vaše fantazie měla spočívat v tom, že si dovolíte skutečně cítit. Pokud si s tím budete dostatečně dlouho pohrávat, možná si uvědomíte, o co jste přicházeli.

Práce

Nenechte se podvést a nehrajte hru někoho jiného. Je zcela jasné, že se vás někdo, s kým spolupracujete, snaží nějakým způsobem podvést. Možná se vás tato osoba snaží přimět k tomu, abyste udělali více práce, než se od vás vyžaduje. Nenechte se oklamat.

Peníze

Toto období je plné harmonických aspektů, které přinášejí lásku do vašeho domácího života a umožňují vznik vřelých citů a vzpomínek. Zároveň jste vybízeni k tomu, abyste se o nich otevřeli a možná dokonce využili klíčová témata a vhledy, které se právě teď vynořují, pro svou práci. Dejte průchod své fantazii a možná zjistíte, že jste plní skvělých nápadů, které vám i vašim blízkým přinesou více peněz.

Zdraví

Dejte si výhodu pochybností. Vaše emoce se mohou rozproudit, ale i tak můžete mít problém je dohnat. Dnešní tranzit vás činí obzvláště citlivými na kritiku, proto si udržujte odstup, abyste měli nadhled nad tím, odkud mohou druzí vycházet. Vhodné by bylo klidné, soustředěné cvičení jógy. Buďte k sobě jemní, nic příliš tvrdého! Uvolněte si cestu do svého emocionálního středu.

Přečtěte si také