Denní horoskop BÝKA na 7. 11. 2022

Býk 7. 11. 2022

Láska a romantika jsou dnes zcela jistě na pořadu dne. Hrajte s kartami, které máte rozdané, a měli byste od stolu odejít jako vítězové. V oblasti srdečních záležitostí může dojít k určité transformaci. V žádném případě nedělejte kompromisy. Nespokojte se s ničím jiným než s tím nejlepším. Toto je den, kdy můžete zazářit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Zkuste se s touto výjimečnou osobou seznámit. Možná jste přemýšleli o tom, že se vzdáte myšlenky na to, že byste spolu někdy mluvili, protože vám vždycky připadá tak odtažitá a odměřená. Ale dnes se vaše odhodlání obnoví. Hodláte zjistit, co je na nich tak zaujalo, a nevzdáte se, dokud tuto záhadnou záhadu nevyřešíte.

Práce

Vyšetřovací práce, kterou odvedete, se vám bohatě vyplatí. Objevíte chybějící kousek skládačky, který jste doufali najít. Nyní vše zapadne na své místo přesně tak, jak má. Jste ve správný čas na správném místě.

Peníze

Díky aktivitě ve vašem domě domova a vnitřních emocí se můžete dostat do kontaktu s nejrůznějšími vzpomínkami a úvahami z minulosti. Část z vás si může přát začít podnikat z domova nebo si občas přenést práci domů. Snadněji přilákáte peníze od externích investorů, pokud začínáte něco nového, nebo splatíte stávající dluhy, pokud je jen potřebujete dohnat.

Zdraví

Musíte věnovat pozornost svým kostem. Jak se cítí vaše kosti? Existuje mnoho způsobů, jak vyživovat svůj kosterní systém: jedním z nich je vápník. Hloubková masáž a chiropraktika, pokud je to možné, jsou dalšími způsoby, jak vyživovat kosti. Stimulují průtok krve a jakoby promazávají klouby tím, že věnují pozornost nervovým zakončením v pojivových tkáních spojujících kosti a maso. Pokud se chcete cítit lépe propojeni se svými kostmi, vyzkoušejte pro změnu jednu z těchto metod!

Přečtěte si také