Denní horoskop KOZOROHA na 24. 11. 2022

Kozoroh 24. 11. 2022

Máte talent na psaní? Zdá se, že se umíte přesně a jasně vyjadřovat, a je možné, že tento svůj dar využijete ve své kariéře. Dnes ho možná budete chtít využít k vyjádření svých pocitů vůči někomu. Ať už budete psát někomu z rodiny, nebo sepisovat milostný dopis, bude to pro vás obzvlášť inspirativní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud jste právě prošli těžkým vztahem a nedávno jste se z něj dostali, bude pro vás přínosem, když budete co nejvíce chodit ven a rozšíříte okruh svých přátel. Příležitost nechat minulost za sebou a vydat se vstříc nové a vzrušující budoucnosti se vám naskýtá právě dnes. Brzy získáte zpět své sebevědomí a nebudete se ohlížet zpět!

Práce

Ostatní lidé neumí číst myšlenky. Nevědí, co si myslíte, pokud o tom nemluvíte. Nečekejte, až se ostatní rozhodnou, aniž byste se k tomu nejdříve vyjádřili vy. Máte něco důležitého na srdci, tak buďte sebevědomí a řekněte to.

Peníze

Vzhledem k tomu, že vesmír ovlivňuje vaši oblast skupin, politiky a ambicí, je pro vás nebe limit, pokud jde o to, čeho chcete dosáhnout. To je skvělé. Pozitivní aspekty vám pomáhají setkávat se s lidmi, které potřebujete znát, abyste posunuli své sny, a zároveň upravovat krajinu v delším časovém období. Vše se nyní mění, možná ne tak rychle, jak byste si přáli, ale jde to kupředu a přinese to peníze.

Zdraví

Dnes byste mohli být neuvěřitelně vystresovaní. Připadáte si někdy jako terapeut všech? Přicházejí za vámi druzí a vylévají na vás svá trápení a starosti, ale vy jste příliš dobrý přítel na to, abyste je v jejich nouzi odmítl? Pokud je to váš případ, musíte se urychleně stát nedostupnými! Udělejte pro sebe něco výjimečného. Drobnosti, které děláte pro to, abyste se cítili dobře, nemusí být vzhledem k tomu, jaký máte za sebou týden, luxusem, ale spíše nutností. Je v pořádku, když si čas od času dopřejete povzbuzení!

Přečtěte si také