Denní horoskop KOZOROHA na 30. 8. 2022

Kozoroh 30. 8. 2022

Dbejte na to, abyste ve svém životě dávali a brali stejnou měrou, Kozorozi. Pokud vám dnes někdo složí kompliment, přijměte ho s vděčností, místo abyste ho smetli jako něco bezvýznamného. Zároveň buďte velkorysí, pokud jde o komplimenty druhým. Nic vás to nestojí a má to cenu truhlice zlata. Jak můžete takovou nabídku překonat?

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vášeň lze dnes nalézt, nebo spíše odhalit, doma. Nebeská konfigurace dne přivádí vaši lásku k rozumu, pokud jde o vás. Zdá se, že si je omotáváte kolem prstu a odpovídají na každý váš rozmar. Perfektní, až na to, že i vy se rádi cítíte užiteční – takže jim jděte uvařit polévku a namasírovat je esenciálními oleji. Tento den bude nezapomenutelný.

Práce

Někdo, s kým pracujete, vám možná říkal, že musíte dělat věci určitým způsobem, ale teď budete rádi, že jste poslechli sami sebe, a ne rady toho druhého. Dnes vám bude zcela jasné, že vaše cesta je ta správná.

Peníze

Máte neuvěřitelnou schopnost předvídat budoucnost, pokud jde o peníze. Víte, kdy se vám bude dařit a kdy ne. Nyní jste možná ještě větší jasnovidci než obvykle. Proto je dobré si nastřádat nějaké peníze navíc na zábavu, kterou si chcete užít na dovolené s přáteli a rodinou nebo sami. Představte si odměnu, když budete pravidelně spořit.

Zdraví

Nejlepším doporučením, které vám v tuto chvíli můžeme dát, je pročistit střevní trakt. Začněte opatrně a napomáhejte tomuto procesu velkým množstvím výplachů (vodou a čerstvě vylisovanými šťávami z ovoce a zeleniny). Vynechejte mléko a vejce a zkuste získat bílkoviny prostřednictvím fazolí a tofu. Je také vhodná doba na omezení příjmu kofeinu. Ve svém těle rychle zaznamenáte neuvěřitelně šťastný rozdíl!

Přečtěte si také