Denní horoskop PANNY na 4. 11. 2022

Panna 4. 11. 2022

Klima je dnes napjaté. Budete si vědomi pocitu neklidu a touhy po změně, ale zároveň se budete zdráhat udělat v tomto směru nějaké skutečné kroky. Váš úsudek vám říká, že stížnosti, které nevedou k činům, jsou bezvýznamné. Proč tedy nebýt katalyzátorem, který nějakou akci vyprovokuje?

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Přestaňte se dívat na to, co bylo, a zvažte, kolik toho máte v současnosti. Pak zvažte, co chcete udělat se svou budoucností. I když jedna etapa vašeho života možná skončila, je nejlepší začít jít dál. Využijte tedy této příležitosti a začněte znovu. Máte toho tolik co nabídnout, tak vyjděte ven a začněte se o to dělit!

Práce

Vaše myšlení je jasné a přímočaré. Nyní je čas na sepsání dopisu šéfovi nebo kolegovi. Během pracovního týdne pro vás možná nebylo tak snadné vyjádřit své myšlenky slovy, ale právě teď vše plyne hladce.

Peníze

Malý výbuch ve vaší oblasti peněz a hodnot přináší nové způsoby, jak vydělávat a šetřit peníze (nová práce?), a nové pohledy na roli peněz ve vašem životě. O tom, jak důležité budou, rozhodujete vy, ne váš šéf, banka nebo kdokoli jiný. To je docela posilující, když se nad tím zamyslíte.

Zdraví

Planetární energie vás velmi podporují po emocionální stránce, ale v posledních měsících jste také mohli zjistit, že jste přibrali nějaké to kilo navíc. Nedívejte se do zrcadla, ale do svého srdce a mysli, abyste zjistili, co může být příčinou této změny na vašem těle. Není třeba si dělat starosti o svůj vzhled, protože krása je upřímnost, a pokud jste k sobě upřímní, nemusíte se odsuzovat.

Přečtěte si také