Denní horoskop PANNY na 7. 12. 2022

Panna 7. 12. 2022

Začínáte skvěle. Pokud jste se v poslední době cítili trochu unavení, změní se to. Přibylo vám duševních i fyzických sil. Věci, které se vám včera zdály obtížné, vám dnes půjdou snadno. Vytáhněte všechny projekty nebo seznamy úkolů a pusťte se do nich. Věci budou hotové dřív, než se nadějete, a vy budete mít stále úsměv na tváři. Vězte však, kdy přestat. Nechcete to přece přehánět.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná dnes pocítíte nezvyklý nedostatek sebedůvěry, pokud jde o vaše osobní vztahy. Své nedostatky si lépe uvědomíte, pokud si je dovolíte přímo prožít. Ve skutečnosti to může být první krok k většímu uvědomění mezi vámi a vaším partnerem (současným nebo budoucím). Nebojte se toho, co dnes uvidíte, spíše se z toho poučte.

Práce

Situace v práci se dnes nevyvíjí podle vašich představ, a čím více se budete snažit mít věci pod kontrolou, tím více budete narážet na odpor. Uklidněte se a buďte trpěliví. Pamatujte, že jediná osoba, kterou můžete ovládat, jste vy sami.

Peníze

Vzhledem k některým silným aspektům, které se odehrávají v oblasti vašeho horoskopu spojené se sexem, smrtí, transformací a cizími penězi, se může stát, že si budete více půjčovat, než vydělávat, ale nemusíte se bát. S tím, jak se kolem vašeho znamení pohybuje více planet, se můžete těšit na tolik potřebnou podporu v oblasti peněz. Buďte k sobě laskaví a využijte tento čas k plánování a stanovení potřebných cílů.

Zdraví

Jste zvídavá a bystrá osobnost, proto se snažte tyto vlastnosti využít a uplatnit je ve svém jídelníčku v tomto měsíci. Během několika následujících měsíců se budete muset zaměřit na své tělesné systémy a pečlivě s nimi zacházet. Dostupné produkty se budou měnit – zajímáte se o to, co je k dispozici a kde to můžete získat? Cena bioproduktů je o něco vyšší  zajímá vás, proč a zda se vám to vyplatí? Začněte se informovat o těchto a dalších otázkách souvisejících se stravováním.

Přečtěte si také