Denní horoskop RYB na 10. 10. 2022

Ryby 10. 10. 2022

Dnes se mohou objevit lidé s velkou mocí a odhodláním. Budou vás přímo konfrontovat a možná vás nějakým způsobem zpochybní. Možná se právě teď nacházíte ve vrcholném bodě a máte pocit, že jste na křižovatce. Udělejte nyní úpravy. Uvědomte si, že změna je klíčovou složkou růstu. Převrat a akce mohou být nezbytné.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Váš postoj k současnému vztahu se brzy změní. Uvědomujete si, že nevyhráváte hru, když používáte některé ze svých rafinovanějších a záludnějších taktik, kvůli kterým by vám do této chvíle většina lidí žebrala u nohou. Tato osoba zůstává vašimi lstivými úskoky nedotčena, takže byste měli raději změnit zápletku, nebo ji úplně ztratit.

Práce

Jste průkopníkem a vynálezcem. Nalaďte se na tuto část své osobnosti během svého dne. Zeptejte se sami sebe, co je třeba vytvořit, aby vaše práce probíhala hladčeji a efektivněji, a pak si naplánujte, že právě tuto věc vytvoříte.

Peníze

Nemůžete se dočkat, až utratíte peníze, které vám hoří v kapse, ale teď není vhodná doba. Díky harmonickému planetárnímu aspektu, který se právě teď objevuje, přicházejí změny v oblastech, které řídí profesní vztahy, cestování, vyšší vzdělání, výuku a učení. Pokud již v některé z těchto oblastí působíte, je to pro vás skvělý čas! Pokud ne, pokuste se nějaký jejich aspekt začlenit do toho, čím se živíte.

Zdraví

Ať už se jedná o práci, vztah, rodinu nebo sny o budoucnosti, budete právě teď cítit potřebu vyřešit nebo alespoň objasnit hluboké problémy. Buďte při tom opatrní, protože můžete pociťovat naléhavost více než ostatní, kterých se to týká. Zaměřte tuto energii "přicházející na kloub" na sebe a využijte důsledné činnosti, kterou vyžaduje. Vašemu vlastnímu tělu by mohlo prospět, kdybyste dokázali svou mentální energii proměnit ve fyzické cvičení. Při soustředění to lze.

Přečtěte si také