Denní horoskop RYB na 30. 3. 2023

Ryby 30. 3. 2023

Výlet by mohli navrhnout přátelé nebo skupina, s níž jste spřízněni. Ryby, může se vám to zdát jako velké dobrodružství, takže do toho pravděpodobně půjdete. Pravděpodobně si to báječně užijete. Možná si během pobytu najdete nové přátele, nebo se dokonce zamilujete. Malá přestávka by mohla zažehnout vaše nadšení pro kariéru nebo vzdělávací příležitosti, až se vrátíte. Jděte do toho!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nemůžete zcela předstírat, že vaše úmysly jsou, pokud jde o někoho, zcela nevinné. Dnešní postavení planet vám dává velmi dobře najevo, že jste se k dotyčnému člověku vztahovali na jedné úrovni, přičemž jste celou dobu doufali, že se to změní a že by se z vás mohl stát milenecký pár. Pokud chcete, aby se věci pohnuly kupředu, budete se možná muset touto situací zabývat a zvážit, zda podniknout nějaké kroky.

Práce

Držte se toho, co dobře znáte. Teď není vhodná doba na to, abyste se vydávali do neznáma. Držte se při zemi a buďte praktičtí. Neztrácejte drahocenné chvíle poletováním v oblacích s plány, které jsou daleko mimo váš dosah.

Peníze

Je to pro vás napjaté období. Vaše nejbližší vztahy plně podporují cíle, které jste si stanovili, zejména ty, které se týkají vaší finanční situace, a vaše kariéra stoupá. Ve vašem životě se toho nyní děje tolik, že se můžete cítit přetížení, nedostatečně zaplacení a nedocenění. Odpočívejte, jak jen můžete.

Zdraví

Zatímco si ostatní stěžují, že mají špatný den, vy můžete plánovat svůj vítězný tah. Dnes je například dobrý den na to, abyste zapůsobili na šéfa, aniž byste se o to opravdu snažili. Dnes se vám může stát, že se věci obrátí ve váš prospěch, a to jen z pouhého štěstí. Dávejte si pozor, abyste se nenechali strhnout spádem událostí natolik, že byste přehlédli své vlastní základní potřeby.

Přečtěte si také