Denní horoskop VAH na 11. 8. 2022

Váhy 11. 8. 2022

Možná si myslíte, že vám málokdo rozumí, Váhy. I když se snažíte vysvětlit své myšlenkové pochody a to, jak jste na tom emocionálně, stále se zdá, že se ostatní zabývají spíše sami sebou. Jen vy sami můžete skutečně pochopit, jak se cítíte. Buďte sami sobě oporou. Není nutné, aby všichni rozuměli všemu, co se vás týká. Atmosféra tajemství je součástí toho, co vás dělá zajímavými.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

S dnešní astrální energií se vám může zdát, že věci v oblasti romantiky jsou do značné míry spojeny s obchodními nebo kariérními záležitostmi. Není kam spěchat. Pokud to bude vážné, stane se tak v poklidném tempu. Nebudete mít příležitost cokoli urychlit. Nicméně opravdu není třeba spěchat, protože pomalé může být stejně zábavné.

Práce

Na vašem pracovišti se dnes projeví střety o to, kdo má větší moc. Přestože osoba, která je ve vedení, může mít titul šéf, nemusí mít plný přehled o tom, co se na pracovišti skutečně děje. S největší pravděpodobností to víte nejlépe vy.

Peníze

Nyní máte v oblasti výdělků aktivitu, která časem radikálně změní způsob, jakým vyděláváte peníze. I když se vám může zdát, že některé zdroje příjmů jsou z vašeho života vyřazeny, je to nakonec k lepšímu. Podívejte se na své dluhy.

Zdraví

Dnešní aspekt znamená, že se zastavíte, abyste si přivoněli k růžím. Sehněte se a zavažte si tkaničky. Zastavte a podívejte se na mapu. Vžijte se do toho, co pro vás znamená každodenní život, a prostě buďte teď a tady. Není to čas na zahájení zcela nových projektů, ale spíše čas na kontrolu toho, jak se cítíte v souvislosti se současnými projekty. Co se týče stravy, možná byste si měli zkontrolovat, zda jíte dostatek ovoce a zeleniny.

Přečtěte si také