Denní horoskop VODNÁŘE na 12. 8. 2022

Vodnář 12. 8. 2022

Vodnáři, snažte se dnes příliš nerozhýbat loď. Držte se svého názoru, ale nesnižujte se, když ostatní lidé nesdílejí vaše názory. Možná budete mít nutkání se na lidi obořit, ale uvědomte si, že bude lepší, když budete držet jazyk za zuby. Nechte se unášet svými sny pryč od současné reality. Váš imaginární svět bude vaším nejbližším spojencem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

S dnešním aspektem ve hře se zdá, že se postaráte o veškerý šok a drama, které můžete z toho, že jste jedinečně a zcela zodpovědní za velmi kontroverzní konverzaci. Možná jste ji nechtěli iniciovat, ale stává se to a výsledek může být trochu ohromující. Vztahy dostávají zcela nový význam, protože někdo je velmi ohromen vašimi debatními schopnostmi.

Práce

Věřte, že jste ve správný čas na správném místě. Energie je vzrušující a povznášející a v tomto vzrušení, které je všude kolem vás, si jistě najdete svůj prostor. Nezůstávejte pozadu, zatímco ostatní naskakují do vlaku směřujícího ke slávě.

Peníze

Ne vždy máte trpělivost potřebnou k pěstování dlouhodobých vztahů. Chcete výsledky hned, což může stát v cestě růstu v jiných oblastech. Ve vašem domě vážných vztahů se nyní dokonale vyrovnávají mužské a ženské energie. To vám může pomoci spojit se s obchodním partnerem nebo rozvíjet nové projekty. Jen to ještě nepodepisujte do puntíku.

Zdraví

Když se budete dívat, jak se sami ujímáte iniciativy, vaše ego se bude mít čemu smát. Dnešní planetární energie na vás působí příznivě. Zejména v příštích dnech se díky své schopnosti podbízet se sentimentu silným smyslem pro věc budete cítit, jako by vaše osobní síla měla křídla. Emocionální pravda však může být mnohdy pravdou konečnou. Dejte si horkou koupel a zvažte svou citlivou stránku.

Přečtěte si také