Denní horoskop VODNÁŘE na 13. 3. 2023

Vodnář 13. 3. 2023

Cítíte se v poslední době jako médium, Vodnáři? Splnil se vám nedávno nějaký sen nebo předtucha? Jakékoli vhledy, které dnes obdržíte, nebudou pravděpodobně oděny do složité symboliky – měly by být snadno pochopitelné. Zapište si je. Později si je budete chtít ověřit. Některá z vašich tušení mohou být poněkud znepokojivá, možná se týkají veřejné osobnosti, kterou obdivujete. Buďte připraveni!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Máte možnost strávit výjimečný den nebo večer s milovanou osobou pod magickým vlivem příznivé nebeské atmosféry. Protože se vám obvykle daří vytvářet výjimečnou atmosféru, proč si neudělat čas na to, aby se váš domov proměnil v nádherné místo, kde si oba můžete odpočinout a užít si pocit sounáležitosti. Bude to mít na vás oba blahodárný a omlazující účinek.

Práce

Vaše starost o druhé je docela ušlechtilá, ale dejte pozor, aby se nevymkla kontrole. Máte tendenci nechat se natolik vtáhnout do cizích dramat, že ztratíte ze zřetele své vlastní problémy, které je třeba v této době řešit.

Peníze

Na vašem pracovišti dochází ke změnám, které přicházejí shora. Některé z nich jsou rutinní, jiné se zdají být revoluční. Místo toho, abyste se bránili, zkuste se raději nechat unášet proudem převládající energie. Možná zjistíte, že z toho můžete mít osobní prospěch na finanční úrovni. To vám zase umožní přístup k nejrůznějším informacím, které vám mohou pomoci v profesním životě.

Zdraví

Záleží vám na vašem vzhledu, a to rozhodně není nic nezdravého. To, co pro sebe děláme, z velké části začíná péčí o to, jak vypadáme. Jedním z největších zlepšovatelů vzhledu je dostatečný odpočinek. Jste odpočatý člověk? Odpočinek se snáze dostaví, pokud jste během dne cvičili  a i málo se hodí. Naše celoživotní návyky určují, jak budeme dlouhodobě vypadat. Dieta nebo nový oblek jsou jen kapkou v moři.

Přečtěte si také