Denní horoskop VODNÁŘE na 27. 9. 2022

Vodnář 27. 9. 2022

Vaše mysl je dnes obzvlášť bystrá, Vodnáři. Zjistíte, že dobře komunikuje se svým neklidným srdcem. Je možné, že do vašeho života nedávno někdo vstoupil, a nyní je čas navázat s touto osobou hlubší kontakt. Je moudré dělat věci postupně. Nenechte se unést svou představivostí. Mohlo by být těžké najít hranici mezi imaginárním a skutečným.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Často je pro vás obtížné přiznat si problémy ve vztazích, raději strkáte hlavu do písku a předstíráte, že je vše v pořádku. Právě teď vám však váš partner nedovolí vyhýbat se tématu rozhovoru, které potřebuje probrat. Možná se cítíte trapně, ale není to třeba. Jakmile si promluvíte, budete se oba cítit mnohem šťastnější na všech úrovních.

Práce

Držte se toho, co dobře znáte. Teď není vhodná doba na to, abyste se vydávali do neznáma. Držte se při zemi a buďte praktičtí ve svém čase. Neztrácejte drahocenné chvíle poletováním v oblacích s plány, které jsou daleko mimo váš dosah.

Peníze

Pokud jste si chtěli udělat pořádek ve svých účtech, je k tomu vhodná doba. Nejvíce se to týká vašeho domu dluhů a cizích peněz. Pokud se snažíte získat peníze na nový podnikatelský záměr, je k tomu skvělá doba. Vesmír se zaměřuje na zprávy, jako jsou žádosti o půjčky, a dbá na to, aby odpovědi, které obdržíte, byly pozitivní. Využijte peníze k dobrému účelu.

Zdraví

Vyvážení našich životů se může stát výzvou. Nyní je vhodná doba zamyslet se nad rovnováhou, pokud jde o vaše zdraví. Je v rovnováze to, čím krmíte své tělo? Vystavujete svůj organismus škodlivým látkám, nebo ho naopak připravujete o životně důležitý odpočinek? Přemýšlejte v tomto duchu, když plánujete své dny: Poskytujete svému tělu dostatečnou výživu a myslíte na roky, které máte před sebou na této zemi? Může to být vážný úkol, ale nezapomeňte, že to může být i zábava. Cvičení s přítelem je dobré pro ducha!

Přečtěte si také