Denní horoskop VODNÁŘE na 4. 11. 2022

Vodnář 4. 11. 2022

Pokud jste pocítili touhu něco napsat, teď je ten správný čas. Představivost vám rozhodně nechybí. Váš problém může spočívat v tom, že máte problém brát svou prózu vážně. Nemyslete tak vážně na to, že jste „spisovatel“. Prostě pište a nechte lidi číst, co píšete. Skupina spisovatelů by pro vás byla skvělým způsobem, jak vyjít z úkrytu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Energie dne může vynést na světlo určitou myšlenku, o které jste s partnerem (současným nebo budoucím) již dříve hovořili. Může to znamenat zcela nový životní styl, který se nebude podobat tomu, který žijete v současné době, a zároveň bude velkým dobrodružstvím. Dnes jste vybízeni k tomu, abyste se nad tím vážně zamysleli a začali pro svůj sen něco dělat.

Práce

Máte pocit, že jste tento týden na pracovišti unikli jen o vlásek. Byli jste na pokraji nějaké katastrofy, ale nějakým zázrakem se vám ji podařilo včas odvrátit. Nyní je čas poplácat se po zádech a odpočinout si.

Peníze

Díky harmonickému aspektu máte nyní jedinečnou příležitost, aby se vám vaše nejbližší vztahy vyplatily. Vesmír vás činí ještě sympatičtějšími, což vaše přátele a rodinu jen přiměje k tomu, aby s vámi posílili kontakt. Získat lepší práci by nemělo být těžké. O vaší budoucnosti rozhoduje to, koho znáte a jak s ním komunikujete.

Zdraví

Můžete se cítit introvertní, protože vás mohou tížit intenzivní volby. Nezapomeňte do svých úvah zapojit i své přátele. Promluvte si o svých obavách s lidmi, kterým důvěřujete. Nebudete muset dělat to, co vám radí ostatní, ale budete se cítit lépe, když budete vědět, že na to nejste sami. Udržujte si nadhled nad těmito duševními a emocionálními problémy tím, že se budete neustále fyzicky namáhat. Běh je skvělý způsob, jak zvýšit svou sílu, pokud to vaše kolena vydrží.

Přečtěte si také