Denní horoskop BERANA na 12. 8. 2022

Beran 12. 8. 2022

Berani, snažte se dnes nebýt jako kůl v plotě. Ostatní lidé nebudou chtít věnovat čas tomu, aby vás tahali za nos. Převezměte iniciativu. Pokud se chcete bavit, vytvořte si ji. Největší podíl na této rovnici má váš přístup. Ostatní lidé vycítí vaši žárlivou povahu, takže si nemyslete, že tím někoho obelháváte. Nechte ostatní žít jejich životy. Vy se musíte soustředit na ten svůj.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nečekaná událost ve vašem okolí, nebo dokonce setkání s přítelem, pokud je to možné, může vyvolat vichřici romance, která se vymyká všem vašim pokusům o rozumné vysvětlení. Díky astrální energii máte dnes mnoho příležitostí vstoupit do světa nových dramatických rozměrů. Je to svět někoho jiného, kdo uvažuje zcela jinak než vy, ale zdá se, že vám naprosto rozumí.

Práce

Chcete-li využít fantastických příležitostí, které se vám nyní nabízejí, musíte změnit svůj postoj a způsob myšlení. Rozšiřte se a dívejte se s důvěrou vpřed, místo abyste zuřivě chránili jediného ptáčka ve své ruce.

Peníze

Vzhledem k aspektům, které ovlivňují váš domácí život a vnitřní emoce, si možná budete přát, aby se váš život vrátil zpět a vy jste mohli napravit chyby z minulosti. Jsme tu však proto, abychom se učili, ne abychom kontrolovali. Aktivita ve vašem domě cestování, jazyků a vyššího vzdělání znamená, že se vám může rozšířit přístup k penězům, když své dovednosti přenesete na trhy mimo USA. Vydejte se na internet, abyste se spojili s novými zákazníky.

Zdraví

Až se budete cítit trochu nevyrovnaní, což se v době trvání tohoto planetárního uspořádání jistě stane, dopřejte si hýčkání v tom nejzdravějším slova smyslu. Omezte své společenské povinnosti a rozhodujte se podle toho, co vám vyhovuje. Váš sklon pomáhat přátelům je třeba tento týden omezit, protože se soustředíte na sebe a své vlastní fyzické potřeby - čas je vaše nejcennější aktivum. Využijte svůj čas k pohybu a odpočinku a k domácí přípravě zdravých jídel.

Přečtěte si také