Denní horoskop BERANA na 8. 1. 2023

Beran 8. 1. 2023

Jednou z nevýhod půdních prostor je, že se tam obvykle ukládá spousta harampádí. Dnes je ten správný den na úklid. Už jste to odkládali dost dlouho a nyní se musíte postavit prachu a nečistotám na své vlastní půdě. Ať už jde o citový nepořádek, který je třeba uklidit, nebo o obchodní záležitosti, které si žádají pozornost, vězte, že pokud budete déle otálet, uškodíte sobě i svým budoucím vyhlídkám.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vaše intuice bude dnes správná. Pokud jste přemýšleli o jistém novém vztahu a o tom, zda se do něj pustit vážněji, nebo si udržet odstup, pak může být dobrý nápad pozvat svůj objev dnes večer k sobě nebo na večeři. Po krátké chvíli budete mít odpověď a budete přesně vědět, jaký krok udělat dál.

Práce

Cítíte se sebevědomě a silně, pokud jde o vaše pracovní úkoly, tak proč vás všichni neposlouchají? Místo toho pracují v rozporu s vašimi cíli a ztěžují vám práci. Držte se toho, co umíte, místo abyste se starali o všechny ostatní.

Peníze

Tento týden máte spoustu energie na to, abyste něco udělali. Jste plní akce a prosazování, takže není dobré sedět a čekat, až vám ostatní otevřou dveře. Máte podněty a nástroje k tomu, abyste se dostali tam, kde potřebujete vydělat více peněz. Přemlouvejte se, aniž byste byli příliš arogantní nebo sebejistí.

Zdraví

Proniká do vás hluboký pocit vědění, a přesto se nespokojíte jen s ním. Zůstaňte na vrcholu své hry s cvičením a lehkou, vyváženou stravou. Vyhněte se konzumaci nadměrného množství chleba a jiných sacharidů. Vhodné je nyní jíst ryby, salát a luštěniny. Konzumujte velké množství vody a dopřejte si dostatek odpočinku. Zatímco budete prosazovat tento druh disciplíny ve svém fyzickém životě, váš duševní a emocionální život se může rozjet.

Přečtěte si také