Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 11. 8. 2022

Blíženci 11. 8. 2022

Blíženci, vaše emoce se pravděpodobně dostanou do extrémů. Klíčovým aspektem dneška je komunikace, která má velkou moc. Lidé dnes bojují o vědomosti, takže si buďte jisti svými fakty, než je začnete rozhazovat. Díky svému pevnému odhodlání řídit se pravdou si u druhých získáte respekt.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Máte pověst člověka, který je trochu citově odtažitý, ale zároveň máte velmi zemitý smysl pro vášeň. To vystupuje do popředí dnes, kdy prožíváte obzvláště blízké a prohlubující se pouto s významnou osobou ve svém životě. Astrální konjunkce znamená, že máte šanci vytvořit velmi silné spojení, které tento vztah na nějakou dobu stabilizuje.

Práce

To, že vaše nálada není tak silná, jak byste si přáli, neznamená, že byste měli ustoupit a nechat někoho jiného, aby se ujal vedení v něčem, o čem víte, že máte větší kvalifikaci. Pokračujte ve své silné vůdčí roli.

Peníze

Může se zdát, že se s ohledem na peněžní aspekty a hodnoty vracíte zpět. Možná máte na mysli peníze, ale věci se stále odkládají nebo vám stojí v cestě. Je to šílené a naštěstí dočasné. Dobrou zprávou je, že je snadné komunikovat ve všech oblastech vašeho života. Pokud potřebujete bankovní půjčku, dejte si dohromady dokumentaci a jděte si pro ni.

Zdraví

Příznivé postavení planet vám dnes dává intuitivní smysl pro to, kam nasměrovat šíp, ale jak daleko váš šíp doletí, pokud nemáte nohy na zemi a záda rovná a pevná? Dopřejte si pravidelné cvičení jógy, které uzemní vaši energii a posílí vás, abyste mohli tyto tranzity (samy o sobě zdroje pozitivní energie) využít ke splnění svých zdravotních cílů.

Přečtěte si také