Denní horoskop BÝKA na 26. 9. 2022

Býk 26. 9. 2022

Dnes se ve vás vytváří napětí, které může narušit vaši harmonickou povahu, Býci. Klíčem k úspěchu pro vás je vidět v každé situaci příležitost místo konfliktu. Je vhodná doba k tomu, abyste na některé věci získali větší nadhled. Může dojít k určité vnitřní transformaci, když se na věci podíváte z druhé strany plotu.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V žádném případě nedopustíte, aby se váš milovaný člověk dnes vůbec nudil. Energie dne vám takové chování jednoduše nedovolí. Jste odhodláni vzít je někam, kde to bude vzrušující a jiné, pokud to bude možné. Někam, odkud prostě vyzařuje romantika a kouzlo, a někam, kde jim také můžete dát najevo, jak hluboce vášnivý člověk jste. Vy ďáble!

Práce

I když obvykle nejste ranní ptáče, dnes byste se o to měli pokusit. V časných ranních hodinách budete mnohem produktivnější, protože v tomto období je pro vás astrologická atmosféra příznivější. Odpoledne se bude protahovat.

Peníze

Tento týden je o romantice, dětech a zábavě, ale také o cestování, vzdělávání a duchovnu. Kteroukoli z těchto oblastí lze nyní vytěžit pro další práci nebo budování zcela nového podniku. Máte schopnosti, abyste to dokázali. S trochou tvrdé práce a soustředěným záměrem může být v budoucnu více peněz vašich.

Zdraví

Zdá se, že na to jdete pomalu a rozvážně, ale někdy ve vás vzplane vášnivá nálada, která překvapí vaše okolí. Často zažíváte náhlé přívaly energie nebo změny nálady, ale málokdy je dáváte najevo okolnímu světu. Tuto tendenci by mohla ztělesňovat vaše pleť. V jednu chvíli je všechno v pořádku, v další minutě se vám objevila vyrážka nebo se přes noc objevil pupínek! Tyto výkyvy jsou způsobeny vnitřní intenzitou, kterou nejlépe zvládnete pitím velkého množství vody. Neváhejte se v této době podívat na vodní servis.

Přečtěte si také