Denní horoskop KOZOROHA na 2. 6. 2023

Kozoroh 2. 6. 2023

Pokud pracujete v pomáhající profesi, jako je psychoterapie, pravděpodobně právě teď porušujete několik pravidel a protokolů, Kozorozi. Možná dokonce jdete proti teoriím, které byly základní součástí vašeho vzdělání. Netrapte se svou vzpurností. Je důležité, abyste čas od času zpochybnili status quo. Právě lidé jako vy posouvají obor kupředu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní souhra nebeských energií by mohla způsobit, že budete pochybovat o svých pocitech vůči někomu blízkému. Vaše srdce vám může říkat jednu věc, zatímco vaše mysl se může ubírat úplně jinou cestou. Je obtížné vyřešit jakoukoli situaci, když se nacházíte ve stavu konfliktu – proto by vám pomohlo mít plán činnosti, do kterého můžete vložit celé své já.

Práce

Mapa, na kterou se díváte, se vůbec nepodobá krajině před vámi. Není čas tlačit na pilu. Je čas se držet zpátky a být opatrný.

Peníze

Tento týden je věnován vašim penězům a hodnotám. Může to být hvězdný týden, kdy se vám zdánlivě z ničeho nic naskytne více příležitostí k výdělku. To znamená, že možná budete muset v tuto chvíli trávit více času v práci a méně času ve společnosti. Vaše společenské skupiny vás mohou vyčerpávat nebo po vás vyžadovat příliš mnoho, což vytváří velké napětí a únavu.

Zdraví

Vaše znamení dnes zdobí lehkovážná hravost. Můžete pociťovat zvýšenou hladinu energie a touhu hrát si s ostatními. Dejte přednost tenisu, squashi nebo jakémukoli jinému sportu, který můžete provozovat s někým jiným, před cvičením o samotě. Váš postoj bude přitažlivý. Udělejte si dnes radost a uvolněte svou energii hrou – vyjděte ven a podělte se o své pozitivní pocity. Dnešní den je vhodný ke strávení s dětmi, pokud nějaké máte.

Přečtěte si také